gruodžio 19, 2017
Pakruojo rajono savivaldybės Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
Apdovanotos 2017 metų jaunosios Pakruojo rajono žvaigždutės

Gruodžio 15 d. Pakruojo kultūros centre vyko jau dvyliktus metus organizuojamas tradicinis jaunimo apdovanojimų renginys „Jaunosios žvaigždutės 2017“. Renginį organizavo Pakruojo rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Dijana Samuitytė ir Pakruojo rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba.

Renginį vedė Kamilė Augėnaitė ir Žygimantas Macevičius. Koncertavo Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos gitarų kvartetas (vadovas Romualdas Klupšas), Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos moksleivės Austėja Dumbrytė ir Greta Gudaitė (vadovė Sandra Gegieckienė), smuikininkų ansamblis (vadovė Ligita Stravinskienė), fortepijono klasės moksleivė Domantė Beliackaitė (vadovė Svajonė Geležėlienė); taip pat „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivės: Gabrielė Budginaitė, Evelina Paslavičiūtė ir mokyklos merginų ansamblis (vadovė Genutė Četkauskienė), Linkuvos gimnazijos moksleivė Marija Kacilevičiūtė, Linkuvos kultūros centro merginų vokalinis ansamblis (vadovė Jolita Danasienė), šoko Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas (vadovė Audronė Geležinytė), Pakruojo kultūros centro merginų šokių grupė (vadovė Leokadija Juodagalvienė), Linkuvos vaikų ir jaunimo užimtumo centro šiuolaikinių šokių grupės „Erdvė Kids“ ir „Erdvė“ (vadovė Renata Dambrauskaitė Pėželienė).

Pakruojo rajono savivaldybės mero padėkos įteiktos LAISVIDAI BADAUSKIENEI, Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistei, – už aktyvų jaunimo saviraiškos, socializacijos ir fizinio aktyvumo skatinimą.

INGAI JANKAUSKIENEI, Pakruojo „Atžalyno gimnazijos psichologei, – už jaunimo įtraukimą į visuomeninę ir projektinę veiklą, nuoširdų darbą ir kūrybiškas iniciatyvas darbe su jaunais žmonėmis, turiningą jų užimtumą ir tarptautinių mainų skatinimą.

ERIKUI DRUKTENIUI, žvejų klubo „Beržtalis“ vadovui, – už aktyvų jaunų žmonių užimtumo didinimą bei jaunų žmonių iniciatyvų skatinimą.

Žiūrovų plojimų, artimųjų, draugų, mokytojų ir bendradarbių apkabinimų, gėlių ir bučinių sulaukė renginio „Jaunosios žvaigždutės 2017“ nominantai. Tai aktyvus mūsų krašto jaunimas, kuris dainuoja, groja, sportuoja, savanoriauja, kuris gali didžiuotis gerais mokslo pasiekimais ir aukštais apdovanojimais konkursuose ir olimpiadose.

Renginio nominantai:

 1. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė, kuri mokosi smuiko klasėje Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje, UGNĖ URBONAITĖ – „Metų smuikininkė“ – už aukštus pasiekimus dalyvaujant instrumentinių ansamblių, kamerinių orkestrų ir styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursuose, festivaliuose bei Pakruojo vardo garsinimą.
 2. Linkuvos gimnazijos moksleivė IRMANTĖ SAMUITYTĖ„Metų aktyvistė“ — už aktyvią visuomeninę, kultūrinę ir popamokinę veiklą, nuoširdžią pagalbą savanoriaujant jaunimo renginiuose.
 3. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivis LINAS KATILIUS – „Metų visuomenininkas“ – už aktyvią visuomeninę ir kultūrinę veiklą bei nuoširdžią pagalbą ir atsidavimą Klovainių bendruomenei.
 4. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivis LUKAS SVIRPLYS – „Metų gimnazistas“ – už stropų ir atsakingą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą projektinėje ir popamokinėje veikloje bei bendradarbiavimą organizuojant jaunimo renginius.
 5. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė, kuri mokosi fortepijono klasėje Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje DOMANTĖ BELIACKAITĖ –  „Metų muzikantė“  – už aukštus pasiekimus dalyvaujant fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursuose, nuoširdų kūrinių atlikimą bei Pakruojo vardo garsinimą.
 6. PAKRUOJO „ATŽALYNO“ GIMNAZIJOS JAUNIMO ŠOKIŲ KOLEKTYVAS – „Metų kolektyvas“ – už lietuvių liaudies šokių tradicijų puoselėjimą, turiningą jaunimo užimtumą ir aktyvų dalyvavimą rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose, šokių festivaliuose.
 7. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė RAMUNĖ KLYBAITĖ – „Metų sportininkė“  – už aukštus lengvosios atletikos sporto pasiekimus bei Pakruojo vardo garsinimą.
 8. Žeimelio gimnazijos moksleivė DOMINYKA GULBINAITĖ – „Metų kūrėja“už aukštus pasiekimus technologijų olimpiadose, iniciatyvumą, kūrybiškumą ir atkaklumą įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.
 9. Guostagalio KREPŠINIO KOMANDA „URANAS“ – „Metų iniciatyva“ – už jaunimo aktyvaus laisvalaikio užimtumo skatinimą ir sveikatinimą propaguojant krepšinio sportą Pakruojo rajone.
 10. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė KAMILĖ AUGĖNAITĖ – „Metų gimnazistė“ – už puikų mokymąsi, aktyvų dalyvavimą mokyklos akademiniame ir visuomeniniame gyvenime bei kūrybiškumą ir iniciatyvumą įtraukiant jaunimą į naudingą veiklą.
 11. Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karininkas TADAS ŽIČEVIČIUS – „Metų charakteris“ – už atsakingą karininko darbą, aktyvų užsibrėžtų tikslų siekimą ir jaunosios kartos pilietiškumo skatinimą.
 12. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivis JULIUS MALIŠEVIČIUS – „Metų meistriškumas“ – už aukštus pasiekimus automobilių sporte, aktyvų dalyvavimą įvairiose šalies automobilių varžybose bei Pakruojo vardo garsinimą.
 13. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivis BENAS NIKALAJEVAS – „Metų policijos rėmėjas“ –  už aktyvią savanorišką ir visuomeninę veiklą bei pagalbą organizuojant jaunimo renginius.
 14. Žeimelio gimnazijos moksleivė ŽAVINTA BUTAITĖ „Metų pasiekimas“ – už aukštus pasiekimus moksle ir fotografijos konkurse, aktyvią kraštotyrinę veiklą bei atkalų užsibrėžtų tikslų siekimą. 
 15. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė GRETA ADOMAVIČIŪTĖ „Metų karatistė“ – už aukštus karatė sporto pasiekimus, atkalų užsibrėžtų tikslų siekimą bei Pakruojo vardo garsinimą.
 16. Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivis LUKAS JURGAITIS – „Metų perspektyva“ – už aukštus pasiekimus brazilų džiudžitsų ir graplingo imtynėse, atkaklų dalyvavimą rajoninėse ir respublikinėse varžybose bei Pakruojo vardo garsinimą.
 17. Linkuvos gimnazijos moksleivis AURIMAS PLUNGĖ „Metų sportininkas“ – už aktyvią sportinę veiklą ir pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą.
 18. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo viltis“ socialinė darbuotoja JUSTINA JUŠKAITĖ – „Metų dėmesys“ – už nuoširdžią visokeriopą pagalbą neįgaliesiems, jų šeimoms, už rūpestį bei pagarbą žmogui.
 19. Linkuvos socialinių paslaugų centro padalinio Samariečių vaikų globos namų „Naminukas“ socialinė darbuotoja RASA ŠABLICKAITĖ  – „Metų pareiga“ – už nuoširdų socialinį darbą, pagalbą vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.
Share Button


gegužės 17, 2020

Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino rekomendacijas, kaip saugiai leisti laiką paplūdimiuose. Nuo šiol prie vandens telkinių lankytis bus galima nebe po […]

gegužės 13, 2020

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad jau aiškūs visų gegužės 9–10 d. prevenciškai dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19) išsityrusių 1629 žmonių […]

gegužės 6, 2020

Lietuvos informacinę erdvę stebintys kariuomenės ekspertai atkreipia dėmesį į vis didėjantį dezinformacijos srautą, susijusį su koronaviruso valdymu. Specialistai ragina gyventojus […]

balandžio 27, 2020

Palaipsniui švelninant karantiną, vis daugiau įstaigų gali atnaujinti veiklą – nuo pirmadienio gali pradėti veikti archyvai, bibliotekos ir muziejai, jeigu […]

balandžio 24, 2020

Nuo pirmadienio, balandžio 27 d., lankytojams atveriami atvirose erdvėse esantys pažintiniai ir mokomieji takai, parkai, zoologijos, botanikos sodai, išskyrus apžvalgos […]

balandžio 10, 2020

Tik praeitais metais veiklą pradėjusi pirmoji „craft“ spiritinių gėrimų varykla Lietuvoje jau skaičiuoja solidžius apdovanojimus. Pakruojo dvare, atnaujintame autentiškame pastate, […]

kovo 4, 2020

Kasmet su pirmosiomis pavasario dienomis atskuba ir ypatinga šventė moterims visame pasaulyje – Tarptautinė moters diena. Ši proga, pažyminti moterų […]

vasario 27, 2020

Po pasaulį sparčiai plintantis koronavirusas vis labiau kelia nerimą ir jaukia ne tik keliautojų, bet ir renginių organizatorių planus. Atšaukiamos […]

vasario 18, 2020

Jau pirmosiomis vasaros dienomis Pakruojo dvaras vėl pražys gėlėmis ir taps gėlėčiausia vieta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje […]

vasario 7, 2020

Šiandien susitikti, susipažinti ir įsimylėti labai paprasta: tai gali įvykti internetu, kavinėje, renginyje ar net tiesiog einant gatve. O prieš […]