sausio 22, 2018
Jolanta Bušmovičienė
Paaiškėjo geriausi Šalčininkų rajono chemijos žinovai

Sausio 19 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje vyko rajoninė 9-12 (I-IV) klasių chemijos rajoninė olimpiada. Joje dalyvavo olimpiados mokyklinio etapo nugalėtojai. Viso olimpiadoje savo žinių patikrinti atvyko trisdešimt Šalčininkų Jano Sniadeckio, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Šalčininkų ,,Santarvės“, Eišiškių S. Rapalionio, Eišiškių, Dieveniškių A. Mickevičiaus, Dieveniškių ,,Ryto“, Kalesninkų L. Narbuto, Baltosios Vokės E. Ožeškovos, Jašiūnų M. Balinskio, Jašiūnų ,,Aušros“ ir Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazijų mokinių.

Susirinkusius pasveikino, sėkmės palinkėjo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Henrik Danulevič, pasidžiaugęs dalyvių noru domėtis ir gilinti šio mokslo žinias.

Mokinių žinias vertino Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija, kurioje dirbo rajono chemijos mokytojos Žana Bogdevičienė, Valentina Cvilik, Danuta Mureikienė, Nijolė Jotko. Komisijai pirmininkavo Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Ingrida Pavlovskaja.

Komisija, patikrinusi mokinių atliktas teorines užduotis ir susumavusi rezultatus, paskelbė nugalėtojus.

Devintų klasių grupėje daugiausia taškų surinko ir I-osios vietos laimėtojais tapo Eliza Rybak (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytoja Danuta Mureikienė) ir Davidas Jusevič (Eišiškių gimnazija, mokytoja Žana Bogdevičienė), II vietą pasidalijo Ugnė Kiriuškinaitė (Eišiškių S. Rapolionio gimnazija, mokytoja Nijolė Jotko) ir Donatas Sinkevičius (Eišiškių S. Rapolionio gimnazija, mokytoja Nijolė Jotko), III vietą užėmė Karina Jotko (Eišiškių S. Rapoliono gimnazija, mokytoja Nijolė Jotko).

10 klasių grupėje nugalėjęs savo bendraamžius I vietą užėmė Valdemar Ugrevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytoja Danuta Mureikienė), II vietą – Aneta Falkevič (Turgelių P. K. Bžostovskio gimnazija, mokytoja Ingrita Pavlovskaja), III vietą – Arnoldas Novikevičius (Eišiškių gimnazija, mokytoja Žana Bogdevičienė).

Vienuoliktų klasių grupėje geriausius rezultatus parodė ir I vietą užėmė Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos auklėtiniai – Edvin Vasilevski ir Alicja Duchnevič (mokytoja Danuta Mureikienė), II vietą pasidalijo Romuald Kurilo (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytoja Danuta Mureikienė) bei Monika Gornostajūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, mokytoja Jolanta Norkūnienė), III vietą užėmė Severyn Ziurin (Eišiškių gimnazija, mokytoja Žana Bogdevičienė).

Dvyliktų klasių grupėje geriausias žinias parodė ir I vietos laimėtojais tapo Gabriela Gerasimovič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytoja Danuta Mureikienė) ir Daniel Parvicki (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, mokytoja Danuta Mureikienė), II vietą pasidalijo Jovita Mackevič (Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazija, mokytoja Valentina Cvilik) ir Marijan Staniul (Jašiūnų M. Balinskio gimnazija, mokytoja Ingrita Pavlovskaja), III vietą užėmė Deividas Kalyška (Dieveniškių „Ryto“ gimnazija, mokytoja Valentina Cvilik).

Geriausių olimpiados dalyvių darbai bus siunčiami Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro chemijos olimpiados organizatoriams, kurie spręs, kas bus pakviestas dalyvauti olimpiados respublikiniame etape. Jis įvyks Vilniaus Karaliaus Mindaugo vidurinė mokykloje kovo 22 dieną.

 

Share Button

birželio 11, 2019

Šiandien, birželio 11 d., Latvijos universiteto „Aula Magna“ centre iškilmingos ceremonijos metu bus apdovanotos septynios „L`ORÉAL Baltic“ „Moterims moksle“ stipendininkės. […]

birželio 11, 2019

Medicinos specialistai iš Europos Sąjungos (ES) šalių, tarp jų ir Lietuvos, darbui užsienyje pagal išsamią programą rengiami Piasečno miestelyje netoli […]

birželio 7, 2019

Birželio 12 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks ketvirtajai pramonės revoliucijai skirta konferencija „Pramonė 4.0: Lietuvos įmonėse realizuoti robotizavimo, skaitmenizavimo sprendimai […]

gegužės 30, 2019

Gytis Kuliešius, vienos Panevėžio įmonių vadovas, prieš 13 metų baigė KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetą (PTVF). Jo optimizmas yra […]

gegužės 30, 2019

Netylant kalboms apie Kauno vaikų socializacijos centre „Saulutė“ vyraujančią sudėtingą situaciją, kurią iliustruoja dažni mergaičių nusižengimai, Kauno miesto vaiko teisių […]

gegužės 27, 2019

Gegužės 23 dieną, Klaipėdos valstybinės kolegijoje, Technologijų fakultete vyko jau 11-oji Respublikinė mokslinė–praktinė studentų konferencija „Verslas, technologijos, biomedicina: inovacijų įžvalgos […]

gegužės 26, 2019

Studijų kokybės vertinimo centro įsakymu patvirtinta ir akredituota nauja Šiaulių valstybinės kolegijos studijų programa Programų sistemos, vadinasi, aukštoji mokykla 2019 m. […]

gegužės 20, 2019

Ingrida Lipnickienė, prieš 7 metus pabaigusi įmonių valdymo magistro studijas KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF), įkūrė nuosavą verslą. […]

gegužės 13, 2019

Drąsutė Burbienė – Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) alumnė, prieš aštuonerius metus su pagyrimu baigusi […]

gegužės 10, 2019

Gegužės 9 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Verslas, naujos technologijos ir sumani visuomenė“. Šių metų konferencija […]