gegužės 13, 2019
Šiaulių kultūros centras
Respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ nominacijos

PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pradedančiųjų šokėjų pora

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gyvateris“

Kotryna Jogminaitė ir Gustas Kėbla iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro kolektyvo „Dūzginėlis“ , vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Lina Puodžiūnaitė ir Mantas Šlekys iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (II pogrupis).

Eglė Ramaniukaitė ir Danielius Gailius iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Gerda Nomeikaitė ir Justas Račas iš Kėdainių rajono Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Smilgelė“, vadovė Jūratė Gudliauskienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Čeverykai“

Vytautė Pekalytė ir Orestas Jarutis iš Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, vadovės Vaida Vielavičienė ir Dalia Mažeikienė (I pogrupis).

Ernesta Stradomskytė ir Armandas Barakauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Rugilė Steigvilaitė ir Vakaris Bielskis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Justė Levickaitė ir Lukas Plačinskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Emilija Pociūtė ir Augustinas Mažutis iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Grečinikė“

Goda Uldinskaitė ir Vakaris Alekna iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (I pogrupis).

Almina Trakšelytė ir Matas Preikšaitis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (II pogrupis).

Andrėja Čirskova ir Mantas Masiulis iš Šiaulių „Rasos“ progimnazijos, vadovė Rima Šereivienė (III pogrupis).

Fausta Karpenkaitė ir Benas Paliulis iš Kelmės „Kražantės“ progimnazijos, vadovė Lina Šimkevičienė (IV pogrupis).

Gabija Dadurkaitė ir Martynas Zdanys iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, vadovė Dalia Davydova (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Patrepsienis“

Viktorija Jachimavičiūtė ir Laurynas Blažulionis iš Varėnos rajono Valkininkų kultūros centro, vadovė Jolanta Molienė (I pogrupis).

Gabija Čyraitė ir Aidas Jakimavičius iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (II pogrupis).

Gabrielė Jakimavičiūtė ir Nedas Miliauskas iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (III pogrupis).

Austėja Aniulytė ir Adomas Vaitiekūnas iš Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos, vadovė Diana Dovydavičiūtė (IV pogrupis).

Gabija Pakalniškytė ir Kristupas Grigalavičius iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Tamsi naktis“

Goda Šarkanaitė ir Gabrielius Urbonas iš Panevėžio rajono Velžio gimnazijos, vadovas Jonas Marcinkevičius (I pogrupis).

Ugnė Kovaitė ir Tomas Šumauskas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (II pogrupis).

Eglė Norvilaitė ir Pijus Jegorovas iš Neringos meno mokyklos, vadovė Jurgita Survilienė (III pogrupis).

Urtė Šeščilaitė ir Karolis Pūkas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (IV pogrupis).

Beata Kizytė ir Povilas Staliūnas iš Biržų kultūros centro Vabalninko skyriaus, vadovė Dalia Baltrušaitienė (V pogrupis).

 

PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pažengusiųjų šokėjų pora

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rai rita tam“

Akvilė Beinoriūtė ir Lukas Šemetas iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro ansamblio „Dūzginėlis“, vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Vengierka“

Dovilė Tamašauskaitė ir Dovydas Navardauskas iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (I pogrupis).

Kamilė Levickaitė ir Gvidas Šalkauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Tancius“

Emilė Šopaitė ir Žilvinas Čapas iš Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro, vadovė Nijolė Vidžiūtė (I pogrupis).

Emilija Girčytė ir Arminas Zdanavičius iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gailitis“

Kamilė Vonžodaitė ir Nojus Kmitas iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos, vadovė Rūta Fluturienė (I pogrupis).

Greta Girčytė ir Eimantas Betingis iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Subota“

Elvita Ramanauskaitė ir Emilijus Trinkūnas iš Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos, vadovė Dainora Venslovienė (I pogrupis).

Rugilė Krikužaitė ir Edenas Grebliauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

 

Share Button


vasario 24, 2020

Vasario 22 d. vakarą Šiaulių arenoje (Jono Jablonskio g. 16) netrūko pasidabinusių šiauliečių, svečių iš kitų Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Baltarusijos […]

vasario 24, 2020

Vasario 22 d. Žaliūkių malūnininko sodyboje tradiciškai vyko Užgavėnių šventė. Šiemet žiema neparodė savo nagų, tad pernelyg jos vyti nereikėjo […]

vasario 19, 2020

Vasario mėn. Radviliškio viešojoje bibliotekoje po dviejų savaičių įtempto darbo prie kompiuterių skaitmeninio raštingumo pradedančiųjų mokymus „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, […]

vasario 18, 2020

Jau pirmosiomis vasaros dienomis Pakruojo dvaras vėl pražys gėlėmis ir taps gėlėčiausia vieta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje […]

vasario 17, 2020

Išaušusią puikią, saulėtą Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, radviliškiečiai paminėjo su trenksmu – sportiškai ir patriotiškai nusiteikę. Šventinę dieną, […]

vasario 17, 2020

2020 m. vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių „Aušros“ muziejus pirmą kartą atvėrė restauruotų Venclauskių namų duris ir […]

vasario 17, 2020

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse tradiciškai pagerbti geriausieji 2019 metų Radviliškio rajono sportininkai. Ceremonijoje, vykusioje Radviliškio miesto kultūros centre, pasidžiaugta […]

vasario 17, 2020

Vasario 16 d. šiauliečiai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Nepabūgę stipraus vėjo šiauliečiai gausiai rinkosi Prisikėlimo aikštėje, kurioje vyko Šiaulių […]

vasario 13, 2020

Garbės piliečius renka kone visi Lietuvos miestai ir rajonai. Šiaulių miesto garbės piliečiai iš kitų nuo šiol išsiskirs jiems skirto […]

vasario 13, 2020

Vasario mėnesio 11 dieną Šiaulių Dainų progimnazijos jaunieji samariečiai: Deimantė Dubauskaitė, Ema Šiaulytė, Adrija Ainaitė, Gustė Mikalauskaitė, Akvilė Butkevičiūtė, Matas […]