gegužės 13, 2019
Šiaulių kultūros centras
Respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ nominacijos

PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pradedančiųjų šokėjų pora

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gyvateris“

Kotryna Jogminaitė ir Gustas Kėbla iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro kolektyvo „Dūzginėlis“ , vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Lina Puodžiūnaitė ir Mantas Šlekys iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (II pogrupis).

Eglė Ramaniukaitė ir Danielius Gailius iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Gerda Nomeikaitė ir Justas Račas iš Kėdainių rajono Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Smilgelė“, vadovė Jūratė Gudliauskienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Čeverykai“

Vytautė Pekalytė ir Orestas Jarutis iš Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, vadovės Vaida Vielavičienė ir Dalia Mažeikienė (I pogrupis).

Ernesta Stradomskytė ir Armandas Barakauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Rugilė Steigvilaitė ir Vakaris Bielskis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Justė Levickaitė ir Lukas Plačinskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Emilija Pociūtė ir Augustinas Mažutis iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Grečinikė“

Goda Uldinskaitė ir Vakaris Alekna iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (I pogrupis).

Almina Trakšelytė ir Matas Preikšaitis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (II pogrupis).

Andrėja Čirskova ir Mantas Masiulis iš Šiaulių „Rasos“ progimnazijos, vadovė Rima Šereivienė (III pogrupis).

Fausta Karpenkaitė ir Benas Paliulis iš Kelmės „Kražantės“ progimnazijos, vadovė Lina Šimkevičienė (IV pogrupis).

Gabija Dadurkaitė ir Martynas Zdanys iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, vadovė Dalia Davydova (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Patrepsienis“

Viktorija Jachimavičiūtė ir Laurynas Blažulionis iš Varėnos rajono Valkininkų kultūros centro, vadovė Jolanta Molienė (I pogrupis).

Gabija Čyraitė ir Aidas Jakimavičius iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (II pogrupis).

Gabrielė Jakimavičiūtė ir Nedas Miliauskas iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (III pogrupis).

Austėja Aniulytė ir Adomas Vaitiekūnas iš Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos, vadovė Diana Dovydavičiūtė (IV pogrupis).

Gabija Pakalniškytė ir Kristupas Grigalavičius iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Tamsi naktis“

Goda Šarkanaitė ir Gabrielius Urbonas iš Panevėžio rajono Velžio gimnazijos, vadovas Jonas Marcinkevičius (I pogrupis).

Ugnė Kovaitė ir Tomas Šumauskas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (II pogrupis).

Eglė Norvilaitė ir Pijus Jegorovas iš Neringos meno mokyklos, vadovė Jurgita Survilienė (III pogrupis).

Urtė Šeščilaitė ir Karolis Pūkas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (IV pogrupis).

Beata Kizytė ir Povilas Staliūnas iš Biržų kultūros centro Vabalninko skyriaus, vadovė Dalia Baltrušaitienė (V pogrupis).

 

PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pažengusiųjų šokėjų pora

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rai rita tam“

Akvilė Beinoriūtė ir Lukas Šemetas iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro ansamblio „Dūzginėlis“, vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Vengierka“

Dovilė Tamašauskaitė ir Dovydas Navardauskas iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (I pogrupis).

Kamilė Levickaitė ir Gvidas Šalkauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Tancius“

Emilė Šopaitė ir Žilvinas Čapas iš Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro, vadovė Nijolė Vidžiūtė (I pogrupis).

Emilija Girčytė ir Arminas Zdanavičius iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gailitis“

Kamilė Vonžodaitė ir Nojus Kmitas iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos, vadovė Rūta Fluturienė (I pogrupis).

Greta Girčytė ir Eimantas Betingis iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Subota“

Elvita Ramanauskaitė ir Emilijus Trinkūnas iš Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos, vadovė Dainora Venslovienė (I pogrupis).

Rugilė Krikužaitė ir Edenas Grebliauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

 

Share Button
Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


gegužės 22, 2019

Minint Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną gegužės 19-ąją Radviliškio miesto kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių choras „Versmė“ […]

gegužės 22, 2019

Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendina projektą „Keliauju su knyga“, kurio tikslas sukurti nemokamą knygų mainų tinklą Šiaurės Lietuvoje ir […]

gegužės 21, 2019

Pirmadienį Šiaulių rajono savivaldybėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės vadovų, dalies rajono mokyklų, ikimokyklinių švietimo įstaigų direktorių pasitarimas dėl rajono Švietimo paslaugų […]

gegužės 21, 2019

Kuršėnų miestas tris praėjusio savaitgalio dienas šventė 438-ąjį miesto gimtadienį. Atidarytos net kelios parodos, vyko koncertai, šventinis bėgimas, sporto varžybos, […]

gegužės 21, 2019

Gegužės 17 d Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke vyko Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojami garsiniai skaitymai „Pabūkime pavasarinėje pienių […]

gegužės 21, 2019

Gegužės 16 dieną Pavartyčių kaimo bibliotekoje surengta bibliotekos 70 metų jubiliejinė šventė „Reveransas KNYGAI“. Jubiliejiniame renginyje dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės […]

gegužės 21, 2019

2019 m. gegužės 18 d. Šiauliuose vyko „Europos muziejų naktis“, kurios metu ekspozicijų duris atvėrė ir į nemokamus renginius kvietė […]

gegužės 20, 2019

Gegužės 16 d. gausus būrys joniškiečių pasitiko paramos žygio dviračiais „Galiu daugiau, nei tu manai“ dalyvius. Joniškyje prie kultūros centro […]

gegužės 20, 2019

Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Minint šią dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės vaikams organizavo […]

gegužės 20, 2019

Gegužės 17 dieną Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centras su partneriais – Šiaulių petankės sporto klubu ir Lietuvos petankės federacija […]