lapkričio 14, 2016
Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos informacija
LMMKL kovos: trečioji Baisogalos „Auridanos“ pergalė

Permainingose rungtynėse Velžio BC „Velžys“ viską išsprendė paskutiniame kėlinyje

Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos (LMMKL) čempionate savo žiūrovų akivaizdoje Juškonių KK „Pauliukų“ (Jonavos r.) komanda 78:88 privalėjo pripažinti Velžio BC „Velžys“ (Panevėžio r.) ekipos pranašumą.

Rungtynes abi komandos pradėjo užtikrintai, tačiau nei vienai nepavyko įgyti užtikrinto pranašumo. Antrąjį kėlinį pakiliai pradėję aikštės šeimininkai sugebėjo šiek tiek pabėgti į priekį ir pranašumą išlaikyti iki pat ketvirto kėlinio pradžios.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai pademonstravo charakterį ir spurtavo 0-10. Šis spurtas buvo lemtingas ir nulėmė Velžio krepšininkų pergalę.

Panevėžio rajono atstovai iš po krepšio pelnė 50 taškų, varžovams leisdami įmesti beveik perpus mažiau: 26 taškus.

Juškonių komandoje rezultatyviai žaidė Edvinas Masiokas, pelnęs 20 taškų bei atkovojęs 6 kamuolius.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Marius Grabskis pelnęs 38 taškus, atkovojęs 5 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviose rungtynėse – Keleriškių „Laumetrio“ krepšininkų pergalė

Užtikrintą pergalę savo aikštėje pasiekė Keleriškių „Laumetrio“ (Kėdainių r.) komandos krepšininkai, įveikę Trakiškio SK „Akmenų“ (Panevėžio r.) ekipą rezultatu 97:87.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie jau per pirmąjį ketvirtį sugebėjo įgyti septynių taškų pranašumą. Antrajame bei trečiajame ketvirčiuose Keleriškių ekipa triuškino savo oponentus ir vienu metu turėjo 27 taškų pranašumą.

Ketvirtą kėlinį svečiai sugebėjo laimėti 37-23, tačiau to buvo per maža, jog intriga sugrįžtų į rungtynes.

„Laumetrio“ komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Egidijus Daukša pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius.

Svečių gretose išskirtinai pasirodė Arnas Samalionis pelnęs 19 taškų.

Daugų „Daugai“ nepasipriešino Kudirkos Naumiesčio komandai

Išvykos rungtynėse Daugų „Daugai“ (Alytaus r.) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Kudirkos Naumiesčio „BakūžėsLT“ (Šakių r.) komandai ir pralaimėjo rezultatu 60:92.

Rungtynių pradžia pasirodė žadanti atkaklią bei intriguojančią kovą, nes pasibaigus pirmam ketvirčiui rezultatas buvo lygus 22:22. Antrajame kėlinyje Naumiesčio ekipa sugebėjo spurtuoti 11-0 ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi šeimininkams turint šešių taškų pranašumą.

Per antrąją rungtynių pusę Daugų krepšininkai sukrapštė tik 22 taškus ir to pasekoje negalėjo niekaip pasipriešinti šeimininkams, kurie savo persvarą akivaizdžiai didino.

Kudirkos Naumiesčio ekipoje naudingiausiai žaidė Paulius Liepinaitis, pelnęs 30 taškų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, perėmęs 8 kamuolius ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Daugų miestelio komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Donatas Truncė, pelnęs 12 taškų ir dar pridėjęs 12 atkovotų kamuolių.

Baisogalos „Auridana“ nepralaimėjo ir Plungėje

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų pasiekė lygos vicečempionė Baisogalos „Auridanos“ (Radviliškio r.) komanda, išvykoje 89:84 įveikusi Šateikių „Žalmedžio-Baudėjo“ (Plungės r.) ekipą.

Gausiai savo sirgalių palaikomi šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir įgijo persvarą, tačiau jau antrame kėlinyje Baisogalos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir į ilgąją pertrauką patraukė turėdami septynių taškų pranašumą.

Antroji rungtynių pusė buvo atkakli, abi komandos nebuvo įgijusios saugaus pranašumo ir jaustis ramiai negalėjo. Svečiai sugebėjo ramiau bei patikimiau sužaisti ketvirto ketvirčio pabaigą kas ir lėmė jų pergalę.

Šateikių „Baudėjas“ akivaizdžiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 54-35, tačiau prarado 21 kamuolį.

Baisogalos komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Andrius Zapalskis, pelnęs 25 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Šateikių ekipos gretose po 25 taškus pelnė Edvardas Varpiotas ir Julius Paulauskas.

Antroje rungtynių pusėje pabudusi Kazlų Rūdos ekipa pasiekė įtikinamą pergalę

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Alovės „Randers“ (Alytaus r.) nerado kelio į pergalę prieš Kazlų Rūdos „Regusos“ (Kazlų Rūdos sav.) komandą ir pralaimėjo rezultatu 70:102.

Pirmajame kėlinyje Alovės komandos krepšininkai sugebėjo įgyti persvarą ir neleido svečiams diktuoti savo sąlygų iki pat pirmosios rungtynių dalies pabaigos.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai prarado iniciatyvą, o Kazlų Rūdos ekipos krepšininkai parodė savo puolimo sugebėjimus, trečiajame kėlinyje spurtavo 15-0 ir, pasibaigus trečiajam ketvirčiui, turėjo 18 taškų persvarą, o ketvirtajame kėlinyje pranašumas tik augo.

Alytaus rajono atstovai per antrąją rungtynių dalį pelnė tik 16 taškų ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 32-51.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Nerijus Varnelis, pelnęs 17 taškų bei atkovojęs 11 kamuolių.

Alovės Randers komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Vilius Miglinas, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 6 kamuolius.

Dembavos „Rezus“ nepasigailėjo ir Kužių krepšininkų

Lengvą pergalę savo aikštėje pasiekė Dembavos „Rezus“ (Panevėžio r.) komanda, rezultatu 111:58 įveikusi Kužių „Kužius“ (Šiaulių r.).

Jau rungtynių pradžia nieko gero svečiams nežadėjo, o antrajame kėlinyje šeimininkai įgijo 29 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje niekas nesikeitė, pranašumas tik augo, ir rungtynių baigtis jau buvo aiški.

Dembavos ekipos krepšininkai buvo pranašesni visose statistinėse grafose, kadangi „Kužiams“ akivaizdžiai stigo jėgų ir visas rungtynes teko žaisti penkiese.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Rolis, pelnęs 27 taškus.

„Kužiams“ Sigitas Šapas pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Lukšius“ sutriuškino ir Kalvarijos „Orija“

Antrąją nesėkmę iš dviejų žaistų rungtynių patyrė Lukšių „Lukšiai“ (Šakių r.). Savo aikštės neturintys ir Kudirkos Naumiestyje rungtynes žaidę lukšiškiai nusileido Kalvarijos „Orijai“ (Kalvarijos sav.) rezultatu 80:114.

Pirmoji rungtynių dalis atsakė į visus klausimus, kadangi komandoms išeinant į ilgąją pertrauką, svečiai jau turėjo 34 taškų pranašumą. Likę du kėliniai buvo apylygiai, tačiau pirmoje rungtynių pusėje įgyta persvarą leido „Orijai“ džiaugtis triuškinančia pergale.

Šeimininkams akivaizdžiai trūko atsarginių žaidėjų indėlio, jie „Lukšiams“ pelnė tik 2 taškus. Svečiams nuo suolo pakilę krepšininkai pelnė 33 taškus. Dvitaškius Kalvarijos savivaldybės atstovai metė net 75,9% taiklumu (41/54).

Šakių rajono komandoje rezultatyviausiai žaidė Eduardas Mačiulis, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Tomas Miklušis, pelnęs 39 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių.

Share Button


vasario 14, 2020

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje nuskambėjo jaukus ir jautrus kultūrinis įvykis – Alberto Antanavičiaus-Šekspyro autorinis poezijos ir muzikos vakaras „Apie […]

vasario 14, 2020

Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Valdas Aleknavičius apie pasienio savivaldybės gyvenimą, galimybes ir lūkesčius. Gerbiamas Valdai, kaip apibūdintumėte gyvenimą nedidelėje savivaldybėje, […]

vasario 14, 2020

Vasario 10 – 15 d. vyksta įvairūs renginiai skirti Saugesnio interneto savaitei. Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje […]

vasario 13, 2020

Garbės piliečius renka kone visi Lietuvos miestai ir rajonai. Šiaulių miesto garbės piliečiai iš kitų nuo šiol išsiskirs jiems skirto […]

vasario 13, 2020

Išrinkti Panevėžio miesto savivaldybės paskelbto „Aukštaitijos“ sporto komplekso  rekonstrukcijos įrengiant baseiną architektūrinių idėjų konkurso nugalėtojai. I vieta skirta MB „Studija […]

vasario 13, 2020

Vasario mėnesio 11 dieną Šiaulių Dainų progimnazijos jaunieji samariečiai: Deimantė Dubauskaitė, Ema Šiaulytė, Adrija Ainaitė, Gustė Mikalauskaitė, Akvilė Butkevičiūtė, Matas […]

vasario 12, 2020

Vasario 11 d. Viešojoje bibliotekoje į savo užsiėmimą buvo susirinkę radviliškiečiai senjorai, dalyvaujantys TAU knygos bičiulių grupės „Beržė“ veikloje. Tąkart […]

vasario 12, 2020

Radviliškietis Gvidas Dišlė išgarsino Radviliškio miestą Olimpinės karatė Europos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionate, kuris vyko vasario 7–9 dienomis Budapešte, […]

vasario 11, 2020

Plungės kultūros centras II kartą kvietė plungiškius ir Plungės rajono gyventojus prisidėti prie iniciatyvos ir iškepti pyragą ,,Lietuvos gimtadieniui“. Taip […]

vasario 10, 2020

Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus „Žalioji pelėda“ erdvėse parengtos net dvi unikalios parodos, praskleidžiančios asmeninių kolekcijų uždangą. […]