14 lapkričio, 2016
Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos informacija

LMMKL kovos: trečioji Baisogalos „Auridanos“ pergalė

Permainingose rungtynėse Velžio BC „Velžys“ viską išsprendė paskutiniame kėlinyje

Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos (LMMKL) čempionate savo žiūrovų akivaizdoje Juškonių KK „Pauliukų“ (Jonavos r.) komanda 78:88 privalėjo pripažinti Velžio BC „Velžys“ (Panevėžio r.) ekipos pranašumą.

Rungtynes abi komandos pradėjo užtikrintai, tačiau nei vienai nepavyko įgyti užtikrinto pranašumo. Antrąjį kėlinį pakiliai pradėję aikštės šeimininkai sugebėjo šiek tiek pabėgti į priekį ir pranašumą išlaikyti iki pat ketvirto kėlinio pradžios.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai pademonstravo charakterį ir spurtavo 0-10. Šis spurtas buvo lemtingas ir nulėmė Velžio krepšininkų pergalę.

Panevėžio rajono atstovai iš po krepšio pelnė 50 taškų, varžovams leisdami įmesti beveik perpus mažiau: 26 taškus.

Juškonių komandoje rezultatyviai žaidė Edvinas Masiokas, pelnęs 20 taškų bei atkovojęs 6 kamuolius.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Marius Grabskis pelnęs 38 taškus, atkovojęs 5 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviose rungtynėse – Keleriškių „Laumetrio“ krepšininkų pergalė

Užtikrintą pergalę savo aikštėje pasiekė Keleriškių „Laumetrio“ (Kėdainių r.) komandos krepšininkai, įveikę Trakiškio SK „Akmenų“ (Panevėžio r.) ekipą rezultatu 97:87.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie jau per pirmąjį ketvirtį sugebėjo įgyti septynių taškų pranašumą. Antrajame bei trečiajame ketvirčiuose Keleriškių ekipa triuškino savo oponentus ir vienu metu turėjo 27 taškų pranašumą.

Ketvirtą kėlinį svečiai sugebėjo laimėti 37-23, tačiau to buvo per maža, jog intriga sugrįžtų į rungtynes.

„Laumetrio“ komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Egidijus Daukša pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius.

Svečių gretose išskirtinai pasirodė Arnas Samalionis pelnęs 19 taškų.

Daugų „Daugai“ nepasipriešino Kudirkos Naumiesčio komandai

Išvykos rungtynėse Daugų „Daugai“ (Alytaus r.) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Kudirkos Naumiesčio „BakūžėsLT“ (Šakių r.) komandai ir pralaimėjo rezultatu 60:92.

Rungtynių pradžia pasirodė žadanti atkaklią bei intriguojančią kovą, nes pasibaigus pirmam ketvirčiui rezultatas buvo lygus 22:22. Antrajame kėlinyje Naumiesčio ekipa sugebėjo spurtuoti 11-0 ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi šeimininkams turint šešių taškų pranašumą.

Per antrąją rungtynių pusę Daugų krepšininkai sukrapštė tik 22 taškus ir to pasekoje negalėjo niekaip pasipriešinti šeimininkams, kurie savo persvarą akivaizdžiai didino.

Kudirkos Naumiesčio ekipoje naudingiausiai žaidė Paulius Liepinaitis, pelnęs 30 taškų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, perėmęs 8 kamuolius ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Daugų miestelio komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Donatas Truncė, pelnęs 12 taškų ir dar pridėjęs 12 atkovotų kamuolių.

Baisogalos „Auridana“ nepralaimėjo ir Plungėje

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų pasiekė lygos vicečempionė Baisogalos „Auridanos“ (Radviliškio r.) komanda, išvykoje 89:84 įveikusi Šateikių „Žalmedžio-Baudėjo“ (Plungės r.) ekipą.

Gausiai savo sirgalių palaikomi šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir įgijo persvarą, tačiau jau antrame kėlinyje Baisogalos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir į ilgąją pertrauką patraukė turėdami septynių taškų pranašumą.

Antroji rungtynių pusė buvo atkakli, abi komandos nebuvo įgijusios saugaus pranašumo ir jaustis ramiai negalėjo. Svečiai sugebėjo ramiau bei patikimiau sužaisti ketvirto ketvirčio pabaigą kas ir lėmė jų pergalę.

Šateikių „Baudėjas“ akivaizdžiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 54-35, tačiau prarado 21 kamuolį.

Baisogalos komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Andrius Zapalskis, pelnęs 25 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Šateikių ekipos gretose po 25 taškus pelnė Edvardas Varpiotas ir Julius Paulauskas.

Antroje rungtynių pusėje pabudusi Kazlų Rūdos ekipa pasiekė įtikinamą pergalę

Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Alovės „Randers“ (Alytaus r.) nerado kelio į pergalę prieš Kazlų Rūdos „Regusos“ (Kazlų Rūdos sav.) komandą ir pralaimėjo rezultatu 70:102.

Pirmajame kėlinyje Alovės komandos krepšininkai sugebėjo įgyti persvarą ir neleido svečiams diktuoti savo sąlygų iki pat pirmosios rungtynių dalies pabaigos.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai prarado iniciatyvą, o Kazlų Rūdos ekipos krepšininkai parodė savo puolimo sugebėjimus, trečiajame kėlinyje spurtavo 15-0 ir, pasibaigus trečiajam ketvirčiui, turėjo 18 taškų persvarą, o ketvirtajame kėlinyje pranašumas tik augo.

Alytaus rajono atstovai per antrąją rungtynių dalį pelnė tik 16 taškų ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 32-51.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Nerijus Varnelis, pelnęs 17 taškų bei atkovojęs 11 kamuolių.

Alovės Randers komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Vilius Miglinas, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 6 kamuolius.

Dembavos „Rezus“ nepasigailėjo ir Kužių krepšininkų

Lengvą pergalę savo aikštėje pasiekė Dembavos „Rezus“ (Panevėžio r.) komanda, rezultatu 111:58 įveikusi Kužių „Kužius“ (Šiaulių r.).

Jau rungtynių pradžia nieko gero svečiams nežadėjo, o antrajame kėlinyje šeimininkai įgijo 29 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje niekas nesikeitė, pranašumas tik augo, ir rungtynių baigtis jau buvo aiški.

Dembavos ekipos krepšininkai buvo pranašesni visose statistinėse grafose, kadangi „Kužiams“ akivaizdžiai stigo jėgų ir visas rungtynes teko žaisti penkiese.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Rolis, pelnęs 27 taškus.

„Kužiams“ Sigitas Šapas pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Lukšius“ sutriuškino ir Kalvarijos „Orija“

Antrąją nesėkmę iš dviejų žaistų rungtynių patyrė Lukšių „Lukšiai“ (Šakių r.). Savo aikštės neturintys ir Kudirkos Naumiestyje rungtynes žaidę lukšiškiai nusileido Kalvarijos „Orijai“ (Kalvarijos sav.) rezultatu 80:114.

Pirmoji rungtynių dalis atsakė į visus klausimus, kadangi komandoms išeinant į ilgąją pertrauką, svečiai jau turėjo 34 taškų pranašumą. Likę du kėliniai buvo apylygiai, tačiau pirmoje rungtynių pusėje įgyta persvarą leido „Orijai“ džiaugtis triuškinančia pergale.

Šeimininkams akivaizdžiai trūko atsarginių žaidėjų indėlio, jie „Lukšiams“ pelnė tik 2 taškus. Svečiams nuo suolo pakilę krepšininkai pelnė 33 taškus. Dvitaškius Kalvarijos savivaldybės atstovai metė net 75,9% taiklumu (41/54).

Šakių rajono komandoje rezultatyviausiai žaidė Eduardas Mačiulis, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Tomas Miklušis, pelnęs 39 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių.


14 sausio, 2021

Baigėsi jau dešimtą kartą vykusi akcija „Knygų Kalėdos“, kurią pirmą kartą 2011 m. inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. […]

13 sausio, 2021

LAISVEI JAU 30. AR DAR TIK 30? KOKIA BUVO LAISVĖS KAINA? AR PRISIMENI? AŠ PRISIMENU… Šiais žodžiais šiandien prasidėjo Panevėžio […]

12 sausio, 2021

Iki sausio 16 d. (imtinai) miestiečiai kviečiami mobiliajame punkte profilaktiškai pasitikrinti dėl COVID-19 ligos. Tyrimui prašome registruotis tel. 1808 ir […]

Zenonas Bulgakovas
12 sausio, 2021

Šis mėnuo ypatingas sukaktimi – Lietuva išdidžiai mini 30-ąsias Sausio įvykių metines. Jau trisdešimt metų skaičiuojame nuo laisvę galutinai lėmusios […]

Šiaulių oro uostas
8 sausio, 2021

Su NATO kariškiais erdve besidalinantis tarptautinis Šiaulių oro uostas 2021-iesiems metams tapo didžiausia Šiaurės Lietuvoje keleivinių orlaivių parkavimo aikštele. Oro […]

Alytaus rajono bibliotekos fondui formuoti – papildomos lėšos
8 sausio, 2021

Alytaus rajono savivaldybės viešajai bibliotekai skirta virš 30 tūkst. eurų, tai beveik 5 tūkst. eurų daugiau negu praėjusiais metais. Kultūros ministerija […]

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos laikinai vadovės pareigas einanti akušerė-ginekologė Emilija Bogužienė džiaugiasi praėjusiais metais daugiau nei dvigubai išaugusiu dvynių skaičiumi / Zitos Katkienės nuotr.
7 sausio, 2021

Praėjusieji metai Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje buvo ypatingi – dar niekad iki šiol Akušerijos skyriaus gimdyklose per […]

6 sausio, 2021

Knyga siekiama supažindinti skaitytojus su padavimais, pasakojimais, atsiminimais apie Radviliškio krašto gamtos ir kultūros paveldo objektus, išskirtinius kraštovaizdžio objektus, išnykusius […]

6 sausio, 2021

Šiandien nuotoliniu būdu vykusiame LR Seimo Kultūros komiteto posėdyje buvo aptartas Stasio Eidrigevičiaus menų centro statybų klausimas. „Džiugu, kad šis […]

6 sausio, 2021

Ne vienerius metus sėkmingai bendradarbiaujančios Kazlų Rūdos savivaldybė ir Lenkijos Šypliškės (Szypliszki) valsčius planuoja įgyvendinti dar vieną projektą, šį kartą […]

5 sausio, 2021

Didžiosios metų šventės kai kuriems vaikams tapo tikru išbandymu. Karantinas, ribojamas išvykimas iš gyvenamosios teritorijos ir net draudimas švęsti daugiau […]

Eglučių surinkimas
4 sausio, 2021

AB „Šiaulių energija“ kviečia jaukia žaliaskarių eglučių šiluma džiaugtis ne tik per žiemos šventes, bet ir po jų. Prasmingai atsisveikinkite […]

2 sausio, 2021

AB „Panevėžio energija“ pranešė, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. nustatyta vienanarė šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – […]

31 gruodžio, 2020

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, siekdama prisidėti prie skaitymo skatinimo ir naujų bibliotekos paslaugų populiarinimo, tapo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio […]

30 gruodžio, 2020

Daugelis sutiks, kad bėgimas – ypač populiarus būdas treniruotis, bėgimą galima sieti su begale puikių savybių, tai puikus būdas mesti […]

Gelgaudiškio dvaras Gelgaudiškio dvaras / Šakių TIC nuotr.
30 gruodžio, 2020

Tamsūs žiemos vakarai, kupini jaukumo ir šventiškos nuotaikos – puikus metas sekti pasakas, pasakoti paslaptingas istorijas ir legendas. Kviečiame pasidomėti […]

30 gruodžio, 2020

2020-tieji buvo paskelbti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais. Jiems besibaigiant dienos šviesą išvydo Šiaulių krašto žydų istoriją ir […]

30 gruodžio, 2020

Oro skaidymo gamyklos Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) statybos užbaigtos ir ji jau pradeda savo veiklą visu pajėgumu. Naujoji dujų […]

Rezultatai džiugina – dalis ilgalaikių bedarbių įtraukti į darbo rinką, o keletas jų šiuo metu mokosi profesijos
29 gruodžio, 2020

Prieš metus Alytaus rajono savivaldybei pradėjus garsiai kalbėti apie kartu su Užimtumo tarnyba planuojamą įgyvendinti programą, buvo pasigirdę dvejonių dėl […]

29 gruodžio, 2020

Taksi paslaugas teikiantys verslininkai gali kreiptis į Alytaus rajono savivaldybę su prašymu įrengti taksi stotelę.  Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino […]