14 lapkričio, 2016
Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Pagerbti geriausi 2016 metų Radviliškio rajono verslininkai

Radviliškio miesto kultūros namų mažojoje salėje susirinkę Radviliškio rajono verslininkai pasidžiaugė savo verslo sėkme, jo rezultatais. Jiems įteikti tradiciniai apdovanojimai – „Verslo burės 2016“.

Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras, padėkojo rajono verslininkams už svarų indėlį į Radviliškio rajono savivaldybės ekonominį vystymąsi. „Jūs kuriate produktą, kuris labai svarbus rajono ekonominiam vystymuisi, be jūsų nebus rajono ateities“, – sakė jis. Meras pasveikino ir renginyje dalyvavusį verslininką iš Baisogalos Aurimą Gaidžiūną, Radviliškio rajono gyventojų išrinktą į LR Seimą.

Renginys organizuojamas nuo 2005 metų. Šiais metais šventėje Mero padėkos ženklu už ilgametę patirtį vadovaujant įmonei, už verslo plėtrą, svarų indėlį kuriant Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų ekonominę gerovę apdovanotas Arūnas Kvėglys, uždarosios akcinės bendrovės „Regejus“ vadovas.

Darius Jurėnas, uždarosios akcinės bendrovės „Termosrovė“ vadovas, už aktyvų dalyvavimą savivaldos veikloje ir už verslumo skatinimą rajone apdovanotas ženkleliu „Už nuopelnus savivaldai“.

Nugalėtojus kasmet išrenka Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija, atsižvelgdama į verslininkų veiklos rezultatus, į jų indėlį į Radviliškio rajono savivaldybės ekonominį vystymąsi, į jų socialinę veiklą ir pan. Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, SVV komisijos pirmininkas Kazimieras Augulis sako, kad apdovanojimas – simbolinis. „Visi suprantame, ką reiškia burė. Tai – palankaus vėjo gaudymo įrankis. Tegul jums visiems pučia palankus vėjas ir neša jūsų verslo laivą į naujas platumas“, – sakė jis.

Šiais metais UAB „SALVIKA“ apdovanota už tvirtą žingsnį į eksporto rinką, UAB „AUGEVIDUS“ – už stabilų verslą, UAB „BALT“ – už verslo plėtrą kaimo vietovėje, UAB „MOVIDUS TRANSPORTAS“– už bendruomeniškumą, MB „REKMANTA“ – už inovatyvius sprendimus versle.

Aistei Janovič, UAB „Senjorų namai“ direktorei, „Verslo burė“ įteikta kaip sėkmingiausiai 2016 metų jaunajai verslininkei, Rimai Banaitienei, UAB „Godlija“ vadovei, – kaip sėkmingiausiai 2016 metų moteriai verslininkei.

Verslininkus sveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Justė Venckutė; Rajono Savivaldybės tarybos nariai, Tarybos komitetų pirmininkai: Vaidas Smalinskas, Darius Jurėnas, Algimantas Ruseckas; Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriaus vedėjo pavaduotoja Antanina Čečkauskienė; Šiaulių apskrities VMI Radviliškio poskyrio vedėjas Gintautas Gališanskis; Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šiaulių skyriaus atstovas Vaidas Smalinskas; viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ atstovė regionui Auksė Vizbarienė; Radviliškio verslininkų asociacijos prezidentas Gediminas Lipnevičius.

Šiaulių teritorinės darbo biržos Radviliškio skyriaus apdovanojimas atiteko UAB „Šeduvos kepykla“ direktorei Vidai Dauneckienei. UAB „Donkis“, užsiimanti krovinių gtabenimu tarptautiniais maršrutais, kaip jauna ir sparčiai besiplečianti įmonė, kaip stabiliai plečianti savo verslą ir sumokanti daug mokestinių pajamų į biudžetą, apdovanota VšĮ „Versli Lietuva“ ir Šiaulių apskrities VMI Radviliškio poskyrio padėkomis.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šiaulių skyriaus padėka skirta Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojui, SVV rėmimo komisijos pirmininkui Kazimierui Auguliui.

Verslininkams koncertavo „Šeduvos bernai“ ir jaunasis dainininkas Rapolas Meškauskas, Šeduvos gimnazijos mokinys.

Išsamiau apie apdovanotąsias įmones.

Arūno Kvėglio vadovaujama bendrovė įkurta 1998 m., jos veikla – medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė ir mažmeninė prekyba, pastatų statyba, remontas. Per 18 metų įmonės veiklos laikotarpį sukaupta didelė patirtis. Arūnas į verslą įsuko visa savo šeimyną: žmoną, 3 vaikus, jų antrąsias puses. Per ši laikotarpį atidaryti 6 padaliniai – Radviliškyje, Šiauliuose, Pakruojuje, Širvintose – kurie veikia pelningai, yra susiję ir organizuoti tarpusavyje. Šiuo metu importuoja iš 15 Europos gamintojų: vidaus ir lauko kanalizacijos, vonios įrangos, virinamo plastiko, grindų šildymo, montavimo ir tvirtinimo elementų. Prekyba vykdoma Lietuvos, Latvijos, Estijos regionuose. UAB „Regejus“ dirba 68 darbuotojai. Nenustoja didinti gyventojų užimtumą, tuo padeda vystyti vietos socialinę ekonominę infrastruktūrą; plėsti įmonės veiklą, gerinti klientų aptarnavimą.

Darius Jurėnas į verslo pasaulį įžengė nuo 1991 m. Nuo 2005 m. vadovauja UAB „Termosrovė“, kurios pagrindinė veikla – langų, durų, vartų prekyba bei montavimas, mechaninis paviršių apdirbimas. Nuo 2005 m. iki dabar Darius – Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, nuo 2015 m. išrinktas Savivaldybės tarybos Investicijų ir kaimo reikalų komiteto pirmininku. Ne vienerius metus Darius Jurėnas, kaip verslo atstovas ir kaip Savivaldybės tarybos narys, aktyviai dalyvauja Radviliškio rajono smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos darbe, skatinant verslumą rajone, sprendžiant įmonių problemas, skiriant joms finansinę paramą.

UAB „MOVIDUS TRANSPORTAS“ vykdo veiklą nuo 1996 m. Įmonės pagrindinė veikla – krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais krovininiais automobiliais su tentinėmis puspriekabėmis arba puspriekabėmis-refrežeratoriais. Keliais veža pilnus ir dalinius krovinius, taip pat atlieka tarpinių krovinių gabenimo paslaugas Vakarų Europoje. Pagrindiniai krovinių gabenimo maršrutai: Baltijos šalys, Danija, Anglija, Prancūzija, Rusija ir kt. Įmonė priklauso Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijai „Linava“. Bendrovei vadovauja Žilvinas Šimkus.

MB „REKMANTA“ – tai jauna ir kūrybiška komanda. Mažoji bendrija įsteigta 2013 m. Dirba 6 darbuotojai. Teikiamos paslaugos: plačiaformatė spauda; putų polistirolo pjaustymas; frezavimas; graviravimas ir pjaustymas lazeriu; reklamos gamyba. Mažosios bendrijos „Rekmanta“ tikslas – greitai ir kokybiškai atlikti reklamos gamybos darbus. Visi komandos nariai yra su skirtingais skoniais, estetika, nuomone ir patirtimi. Jie panašūs savo entuziazmu, pasitikėjimu vienas kitu ir noru kurti. Visa tai leidžia sukurti gaminį įvairioms verslo sritims ar skirtingiems asmeniniams poreikiams. Žino, kad daro tai, kas geriausia klientui. Dėl to neskaičiuoja darbo valandų, energijos ir kūrybinio polėkio. Bendrijos vadovas – Mantas Paurys.

UAB „Augevidus“ įsteigta 1993 m. Nuo mažos autodetalių parduotuvės įmonė išaugo iki autoserviso, kuriame teikiamos lengvųjų automobilių remonto paslaugos. Ir toliau Radviliškio miesto centre įmonė sėkmingai vykdo mažmeninę prekybą naujomis visų markių automobilių atsarginėmis dalimis. UAB „Augevidus“ dirba 10 savo amatą išmanančių darbuotojų. Bendrovei klientų nestinga, nes įmonė yra vertinama už greitą ir kokybišką aptarnavimą. Direktorius – Genadijus Pavlovas.

UAB „Salvika“ įkurta 2008 m., dirba 36 darbuotojai. Bendrovės veikla – siuvimo paslaugos. Priimami užsakymai iš užsakovų medžiagų masinei gamybai. Siuvami moteriški, vyriški, vaikiški drabužiai: striukės, paltai, švarkai, sijonai, suknelės, liemenės, palaidinės, kelnės, uniforminė apranga bei kiti laisvalaikiui ir sportui skirti rūbai. Taip pat siuva užvalkalus minkštiems baldams, staltieses ir servetėles pobūviams, užuolaidas. Ir visa tai eksportuojama į užsienio šalis: Švediją, JAV, Prancūziją ir kt. Bendrovei vadovauja Valerija Adomavičienė.

Aistė Janovič, UAB „Senjorų namai“ direktorė. Finansų valdymo specialybės magistrė Aistė Janovič gimtojoje Baisogaloje įkūrė privačius senelių globos namus. Jauna moteris džiaugiasi galėjusi įgyvendinti nuo ekonomikos studijų Šveicarijoje kirbėjusią idėją pasirūpinti oria mūsų tautiečių senatve. Senjorų namai įsikūrę ramiame Baisogalos miestelio centre. 12 darbščių darbuotojų teikia kvalifikuotą ilgalaikę ir trumpalaikę socialinę globos ir slaugos paslaugą. Šiuose namuose gyventi visapusiškai aprūpintam tikrai turėtų būti malonu bet kuriam brandaus amžiaus sulaukusiam žmogui. Aistės ateities vizija – tapti konkurencinga, pavyzdine, atitinkančia aukščiausius reikalavimus įmone ne tik Šiaulių apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje.

Rima Banaitienė, UAB „Godlija“ direktorė. Rima Banaitienė bendrovei vadovauja nuo 2000 m., nuo jos įsteigimo. Bendrovės veikla – pensijų ir išmokų gavėjams pristatymas į namus. Dirba 30 darbuotojų. Jie zuja ne tik po visą Radviliškio rajoną, bet aplanko ir kaimyninio Kėdainių rajono gyventojus. Bendrovė yra laimėjusi SODROS skelbtą konkursą, kuris organizuojamas kas trejus metus. Rimai vadovaujant bendrovė sėkmingai dirba jau 16-ti metai.

UAB „BALT“ įkurta 2011 m. Bendrovė – viena didžiausių nestandartinių nerūdijančio plieno gaminių gamybos srityje, mažmeninėje prekyboje. 2015 m Palonų kaime (Baisogalos sen. ) atidarė naują įmonės gamybos padalinį. Įsteigė 6 naujas darbo vietas, šiuo metu dirba 22 darbuotojai. Bendrovės klientai: AB „Pieno žvaigždės“, AUB „Norvelita“, AB „Nordic sugar“, AB „Krekenavos agrofirma“, AB „Lietuvos televizijos ir radijo centras“. Pagrindiniai bendrovės privalumai – platus asortimentas, operatyvus prekių pristatymas, kainų lankstumas. Bendrovės vadovė – Violeta Katilienė.


6 sausio, 2021

Knyga siekiama supažindinti skaitytojus su padavimais, pasakojimais, atsiminimais apie Radviliškio krašto gamtos ir kultūros paveldo objektus, išskirtinius kraštovaizdžio objektus, išnykusius […]

Martynas Šnioka ir Edvardas Šeputis. Šiaulių lapė
29 gruodžio, 2020

Vienas lauke – ne karys. Tai galioja ir turizme, kai bendradarbiaujant nuveikiama daugiau ir gaunami geresni rezultatai. Naujausio turizmo gido […]

26 gruodžio, 2020

„Kiekvieni metai turi savo pliusų ir savo minusų. Nelengvi buvo šie metai, dėl pandemijos atnešę naujų iššūkių, kai problemoms spręsti […]

18 gruodžio, 2020

Karantino metu pasikeitus įprastam gyvenimo ritmui bei artėjant didžiausioms žiemos šventėms vis daugiau žmonių susiduria psichologine įtampa bei stresu. Šiuo […]

18 gruodžio, 2020

Socialinis darbuotojas dažnai klaidingai suvokiamas vien tik kaip šeimos auklėtojas ir drausmintojas, kai kuriais atvejais netgi kaip prievaizdas, kontroliuojantis kiekvieną […]

17 gruodžio, 2020

Šeduvoje jau aštunti metai organizuojamas teatrų festivalis „MIZANscena“, šiais metais iš mėgėjų teatrų festivalio virtęs profesionalių teatrų festivaliu. 2020 m. […]

17 gruodžio, 2020

Šeduvos kultūros ir amatų centras su didžiausiu nekantrumu ir geriausiomis emocijomis pristato ilgai lauktą virtualų Šeduvos turą „Kelionė laiku“. Šis […]

17 gruodžio, 2020

Tiek daug ir intensyvaus darbo prie Radviliškio rajono kelių remonto projektų, kiek buvo šiais, 2020 metais, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos […]

16 gruodžio, 2020

Radviliškiečiai aktyviai palaiko ryšius su kraštiečiais, pasklidusiais po Lietuvą ir pasaulį: su mokslininkais, menininkais, muzikantais, aktoriais, pedagogais, rašytojais, režisieriais ir […]

15 gruodžio, 2020

Anksčiau ilgus žiemos vakarus žmonės užpildydavo, kartu dirbdami nesunkius ir neskubius darbus. Radviliškio kraštas nuo seno garsėja savo tautodailininkais, jų […]

15 gruodžio, 2020

Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojai šiais metais įgyvendino projektą „Triptikas Nepriklausomybei“, kuriuo siekė aktualizuoti rajonui ir visai šaliai reikšmingą istorijos etapą, […]

12 gruodžio, 2020

Kaip ir kasmet, šiais metais Radviliškio rajono savivaldybė ir jos Viešoji biblioteka skelbė konkursą Jono Marcinkevičiaus literatūrinei premijai laimėti. Konkursui […]

11 gruodžio, 2020

Deja, pastaruoju metu vis girdime ne tokias džiugias naujienas apie kasdien augančius susirgimų Covid-19 liga skaičius. Kasdien vis naujas rekordas, […]

Baisogalos bibliotekos nuotr.
10 gruodžio, 2020

Baisogalos bibliotekoje gruodžio 8d. vyko virtualus seminaras tėvams ,,Konfliktų sprendimo būdai ir literatūra“. Medicinos psichologė Agnė Burkauskaitė kalbėjo apie konfliktų […]

9 gruodžio, 2020

Šių metų gruodžio 7 d. vyko Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų finansuojamo projekto „Radviliškio rajono senjorų […]

Nuotolinės konferencijos apie kryždirbystę vaizdai
2 gruodžio, 2020

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šaukoto, Šiaulėnų ir Žeimių filialai šiemet parengė projektą „Mažoji architektūra Šiaulėnų ir Šaukoto parapijose“ ir […]

2 gruodžio, 2020

Radviliškio viešosios bibliotekos žaislotekoje parengta Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Ežiukų“ grupės vaikų ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda „Laukiame Kalėdų“ . […]

30 lapkričio, 2020

Visi suprantame, kad knygos padeda lavinti kalbą ir žodyną. Jos moko išreikšti mintis, save, suvokti kitus ir pasaulį. Jos suteikia […]

30 lapkričio, 2020

Paskutinįjį spalio penktadienį prie Viešosios bibliotekas atidengtas pirmasis mūsų krašte taktilinis žemėlapis.  LKT išleistoje knygoje „Inovatyvių leidybinių produktų <…> taikomasis […]

25 lapkričio, 2020

Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centre spalio mėnesį pradėjo dirbti nauja gydytoja Inga Giedrienė. Gydytoja yra baigusi Lietuvos sveikatos mokslų […]