gruodžio 31, 2019
Palmiros stiliaus horoskopas: kaip rengtis 2020-aisiais, kad sektųsi visus metus?

Pasak bene garsiausios šalies astrologės, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkės Palmiros Kelertienės, mūsų sėkmę gali lemti ne tik pasirinkti akmenys ar spalvos, bet ir aprangos stilius. „Tai, ką mes nešiojame, irgi gali būti mūsų sėkmės katalizatoriumi“, – sako ji. Kaip rengtis, į kokį aprangos stilių labiau orientuotis 2020 metais bei kitus individualius patarimus kiekvienam zodiako ženklui rasite specialioje Palmiros ir Kauno „Akropolio“ parengtoje artėjančių metų apžvalgoje.

AVINAS

Metų aprangos stilių būtų galima padalyti dviem kryptimis. Viena atstovaus  perfekcionistinei idėjai veikloje: 2020 m. idealus laikas Avinams pasišvęsti karjerai. Ir šiuo atveju jums talkins švarus minimalizmas, šalta klasika. Puikiai tiks juodos, tamsiai mėlynos ir baltos spalvos deriniai. Tuo pat metu Juodojo Mėnulio viešnagė įspėtų apie gynybos svarbą. Taps aktualus ir militaristinis, magiškas stilius bei su tuo susijusi žalia, raudona, šokoladinė spalvos. Taip pat įvairios metalinės, atspindinčios detalės, dygliai, stambesnių, grubesnių grandinių elementai.

Metai prasidės ir baigsis puikiai! Tačiau periodas tarp vasario ir lapkričio, kai Juodasis Mėnulis judės jūsų ženklu, bus gana sudėtingas. Ne kartą teks balansuoti ties pavojinga riba, kuomet vienas netikslus žingsnis – ir iškrentate iš žaidimo, prarandate užimtas pozicijas… Būsite priversti išmokti ekvilibristikos stebuklų, išlikti drąsūs, ištvermingi. Visgi tai nebus sudėtinga užduotis Avinams, nes jūsų ženklas atsakingas už kovą, už gynybą.  Atlaikyti sunkumus, įveikti išbandymus padės Marsas (Avino valdovas), kuris įeis į jūsų ženklą birželio gale ir išimtinai ilgai jame šeimininkaus – iki pat 2021 m. sausio pradžios. Metų pabaiga pergalinga – jūsų didžioji svajonė išsipildys! Ne tik reikaluose, bet ir meilėje.

JAUTIS

Šiais metais būtų galima išskirti kelias ryškesnes stilistines linijas. Viena būtų susijusi su prestižo pabrėžimu, tad kaip niekada anksčiau puikiai jausitės dėvėdami prabangios elegancijos drabužius. Laimingos spalvos bus purpuro, turkio. Kita linija atstovautų turizmui. Tai gali būti ir patogūs, praktiški kelionių drabužiai, safari stilius, ir kažkas egzotiško, kupino nostalgijos prisimenant (ar svajojant) apie keliones po tolimas šalis…

Pagaliau baigėsi visus metus užsitęsęs gyvenimo pamokų laikas, kuris išgrynino sielą, užgrūdino dvasią… Iš po debesų juk išlenda saulė! Dabar pasaulį išvysite kitomis spalvomis, keisis jūsų vertinimai, prioritetai, nes tapote iš ties išmintingi, taurūs. Būsite aplinkinių pagerbti, įvertinti, laukia sėkmė, pripažinimas, ypač svetur… Jums atsivers platūs horizontai, naujos galimybės. Ryžkitės naujiems drąsiems žingsniams. Jei reikia, keiskite darbą, gyvenamąją vietą, išvykite svetur pakeliauti, pagyventi, dirbti. Tolimos kelionės, komandiruotės, įvairios stažuotės užsienyje, mokymasis itin palankūs.

DVYNIAI

Šie fatališki metai kaitins ir ypatingas aistras. Galimas lemtingas įsimylėjimas. Tapsite gundytojais. Magais. Savo žavesiu hipnotizuosite aplinkinius. 2020 m. Dvynių stiliui būdingos intriguojančios provokacijos, ne visada maskuojamas seksualumas, pabrėžtinas paslaptingumas… Daugiasluoksniai, tačiau beveik atviri drabužiai, amuletai, gausūs papuošalai, rytietiškos prabangos elementai… Palankios spalvos – šokoladinė, vyšninė.

Ne tik metų pradžia, bet ir visi metai nebus labai optimistiški. Pakaks ne tik objektyvių problemų: teks su kažkuo atsisveikinti, išsiskirti, galbūt per neatsargumą prarasti ilgai kauptus pinigus… O pati didžiausia problema gali būti jūsų požiūris į viską, kas vyks. Likite pozityvūs ir vadovaukitės filosofija, kad viskas, kas vyksta, – tik į gerą!

VĖŽYS

2020 m., ko gero, jūsų ženklo atstovai bus patys stilingiausi. Net nesistengdami tapsite stiliaus ikona. Tai bus pabrėžtinai skoningų drabužių metai, kai vyraus lakoniškumas ir išbaigtumas. Tiks pilka, sidabrinė, angliška rožinė, truputis perlamutro. Būtų galima siūlyti ir porcelianinės lėlytės įvaizdį.

Atėjo laikas atsipūsti. Tiesa, šie metai iš jūsų pareikalaus takto, supratimo. Ko gero, tai nebus sunku Vėžiams, kurie yra jautrūs aplinkinių nuotaikoms, intuityviai suvokia, ką išgyvena kitas. Bet jei jums pristigs geros valios suprasti kitą, nusileisti ginče, derybose, tuomet įgysite nemažai priešininkų. Dabar bus prasminga ieškoti sąjungininkų, atsiremti į jau esamus partnerius, sutuoktinį. Jei neturite, ieškokite, nes iki metų pabaigos lydės sėkmė renkantis porą. Šie metai jums pats geriausias laikas santuokai. Ryžkitės dabar šiam žingsniui ir jūsų porą lydės meilė, santarvė, taip pat visuomenės palaikymas: aplinkiniai gerbs ir vertins jūsų pasirinkimą.

LIŪTAS   

2020 m. stiliaus pagrindinis akcentas – pedantiškumas. Kadangi šiemet reikės atsiduoti darbui, jus tenkins racionalus stilius. Svarbus kuklumas, paprastumas. Nors Liūto žaismas bus prislopintas kasdieniškų rūpesčių naštos, jis vis tiek veršis per žavias smulkmenas, kurios bus karališkojo Liūto sielai tikra atgaiva… Jums reikėtų didesnį dėmesį atkreipti į žalsvai gelsvus tonus. Įsigykite ką nors garstyčių spalvos.

Po sėkmingų 2019 m. esate kupini entuziazmo, tačiau 2020 m. to nepakaks. Entuziazmas ir aplinkinių žavėjimasis jūsų asmenybe dar ne viskas: pražūsite, jei stigs profesionalumo bei konkrečių darbų. Šių metų prioritetas – pareiga ir veikla, tad atsidėkite darbui, karjerai bei sąžiningai vykdykite savo pareigas. Ir nepamirškite sveikatos: nuo persidirbimo, lydimo įtampos dėl didelių tempų, darbų kiekio, galite sunegaluoti. Bet kokiu atveju, metai bus palankūs sveikatai stiprinti.

MERGELĖ

2020 m. turite suspindėti karališka prabanga. Gana mergeliško kuklumo, saikingumo, atsargumo! Spinduliuokite džiaugsmą, švęskite meilę! Itin svarbi taps auksinė, geltoni, oranžiniai atspalviai, smaragdiniai tonai. Papuošalai turėtų būti vertingi. Turite priminti kilnų meno kūrinį.

Grįžta sėkmė veikloje, vėl šypsosi laimė meilėje ir jūs tampate kupini įkvėpimo, optimizmo. Šios pakylėtos nuotaikos lydės ilgai – iki pat metų pabaigos. Tai bus itin geri metai dirbantiems kūrybinį darbą, asmenims, kurių veiklą susijusi su menais, taip pat vaikais, jų auklėjimų bei kūrybinių sugebėjimų ugdymu. Iki metų pabaigos, ko gero, ne vienam pavyks pažinti tikrą meilės džiaugsmą bei pilnatvę.

SVARSTYKLĖS 

2020 m. nesistenkite būti labai madingi. Atvirkščiai, verta orientuotis į praeitį, į ankstesnius dešimtmečius ar į beveik nekintančią klasiką. Gerai jausitės turėdami kažką vintažinio, kartais norėsis etnoelementų. Vertėtų atkreipti dėmesį į samaninius tonus – jie padės atgauti saugumo pojūtį.

2020 m. skirti nusiraminti, susitelkti – dabar namų, šeimos interesai turi tapti patys svarbiausi. Pamirškite profesines ambicijas, aukštus karjeros siekius. Beje, kuo geresni santykiai bus su artimaisiais, tuo geriau eisis veikloje. Tai, beje, bus vienintelis būdas prisitraukti sėkmę darbe. Na, o šiais metais atsidėkite namų rūpesčiams: ieškokite naujų namų, kraustykitės į kitą vietą, įsimylėkite, kurkite šeimą. Kad ir kuo užsiimsite, bus itin svarbu atsižvelgti į šeimos, į tėvų valią, labiau paisyti tradicijų, gilintis į savo giminės, tautos praeitį.

SKORPIONAS

Būsite apimti savotiško paaugliško azarto. Judrūs, smagiai lengvabūdiški, nepriklausomi. Jums tiks jaunimo mados, palankus ir sportinis stilius. Venkite prabangių drabužių bei papuošalų. Jūsų aprangoje turi dominuoti lengvumas, paprastumas, daugiafunkciškumas. Palankūs įvairūs ochros, taip pat žali tonai.

Būkite tikri – 2020 m. jūsų laukia įdomūs dalykai: kelionės, netikėti susitikimai, vertingi pasiūlymai. Užsimezgę nauji ryšiai neleis liūdėti, nuobodžiauti. Dabar bus svarbu plėsti reikalingus ryšius, siekti naujų žinių, mokytis užsienio kalbų. Tad daugiau bendraukite, viskuo domėkitės, kaupkite reikalingą informaciją. Ir klausykitės. 

ŠAULYS

Ko gero, šių metų Šaulių stilių tiksliausiai apibūdintų glamūras, barokinė prabanga. Daug dėmesio skirkite papuošalams. Jie turi būti vertingi. Patartina orientuotis į pastelinę spalvų gamą.

Per prabėgusius metus daug pasiekėte ir tikrai turite kuo didžiuotis. Tos permainos, kurios įvyko per 2019 m., tie darbai kuriuos nuveikėte, taps ilgalaikės sėkmės pagrindu. 2020 m. pratęs prabėgusių metų sėkmę, padės įgyvendinti šauniuosius praėjusių metų sumanymus. Jie bus susiję su materialiosiomis vertybės, kai galite tikėtis nemenkos naudos. Šie metai bus tinkami investuoti pinigus, ieškoti geresnės, naudingesnės darbo vietos.

OŽIARAGIS

Jūs būsite kariai, vadovai. Jums patiks (ir bus naudingas) ne tik klasikinis stilius, bet ir uniforminis, militaristinis, sportinis. Jūsų siekiams antrins tiek griežti juodos ir baltos, mėlynos ir baltos, tiek raudonos ir baltos deriniai. O pagrindinis akcentas – kerinti asmenybės jėga.

Laukia puikūs metai – tapsite Zodiako išrinktieji! Būsite tikrieji padėties šeimininkai, tad kuo skubiau išsiaiškinkite, ko norite, ko reikia, ir pirmyn! Šią išskirtinę progą pradėti viską iš naujo, pabūti savo likimo šeimininkais jums dovanoja Jupiteris. Dabar jis jūsų ženkle iki pat metų pabaigos. Taip atsitinka retai, kartą per dvyliką metų, tad  visas jėgas į mūšį: pakovokite už savo laimę, sėkmę – nesvarbu karjeroje ar meilėje – dabar viskas pavyks. Tad nė dienos nepamirškite, kad šiemet esate tikrieji savo likimo kalviai.

VANDENIS

Renkitės paslapties rūbais, puoškitės svajonių žavesiu… Meistriškai įvaldysite iliuziją. Ir jūsų gerbėjų šleifas nutįs toli. Patartina rinktis violetinius, alyvinius, sidabrinius tonus. Aristokratiška elegancija, papildyta romantiško glamūro, nostalgiško vintažo, tinkamai išreikš jūsų santykį su pasauliu. Derės filigraniniai papuošalai.

Prasideda savotiškos užmaršties, atsipalaidavimo metas, kai reikia kiek atitolti nuo žemiškų reikalų, kad susitelktumėt ties savo vidumi. Filosofiniai apmąstymai, meditacijos, tyla padės jums tinkamai nugyventi visus 2020 m. bei įvykdyti savo žemiškas pareigas. Ir nenustebkite – jei nepristigs dėmesio savo dvasiniam pasauliui, jūsų reikalai judės puikiai. Priešingu atveju, jei ir toliau vien tik protu, logika vadovausitės ir nerasite laiko tylai, nieko nepešite. Metai nebus palankūs ko nors naujo imtis: pakaks, kad gerai atliktumėte tai, kuo iki šiol užsiimėte. Tad tobulinkite, vystykite tai, kas pasiekta.

ŽUVYS

Tai bus naujovių metai ir jums verta išbandyti naujoves viskame. Visų pirma – tai puiki proga rimtesnėms stiliaus permainoms. Pamėginkite atsisakyti savo įprastų drabužių, išmėginkite ką nors visiškai naujo, avangardiško. Eksperimentuokite. Nesustokite. Kasdien pamėginkite atrodyti vis kitaip. Atsižvelkite į draugų patarimus. Daugiau dėmesio skirkite elektrinei, žydrai spalvoms.

Tai bus nesibaigiančių planų, naujų projektų ir laimingų, nors dažnai neplanuotų, permainų metai. Na, o kokios bus tai permainos priklausys nuo to, kada jų imsitės. Neskubinkite įvykių. Turite išlaukti, kol Juodasis Mėnulis išeis iš jūsų ženklo sausio pabaigoje. Šiemet bus itin svarbūs draugai – jie darys nemenką įtaką jūsų likimui. Todėl išties svarbu stiprinti bičiuliškus santykius, taip pat tvirtinti jau esamą bendradarbiavimą. Beje, atsiras galimybių užmegzti ir naujus puikius ryšius su nepaprastais žmonėmis, kurie jus gali kažko išmokyti, tapti jūsų vedliais.

 

Share Button


liepos 7, 2020

Didžiausios Baltijos šalyse geležinkelių grupės „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ pradeda plėtrą į Vakarus. Bendrovė įsteigė antrinę […]

liepos 3, 2020

Bankininkystės paslaugomis besinaudojantys gyventojai ne visuomet patenkinti bankų aptarnavimo kokybe. Be to, kaip rodo tyrimai, klientai bankuose konsultacijas vis dar […]

liepos 1, 2020

Nuo šiol verslo subjektų kroviniai iš Kinijos geležinkelio transportu Lietuvą pasieks greičiau – antradienį į Vilnių atvyko pirmasis reguliaraus reiso […]

liepos 1, 2020

Birželio 18 d. įvyko leidinio „Kibernetinis saugumas ir verslas. Ką turėtų žinoti kiekvienas įmonės vadovas“ pristatymas. Šis kibernetinio saugumo patarimų […]

birželio 30, 2020

Atrodyti puikiai šiais laikais tikrai gana paprasta. Ir tam nereikia eiti į grožio salonus, kadangi su tinkamomis priemonėmis daugelį procedūrų […]

birželio 26, 2020

Skoningi, seksualūs, nėriniuoti apatiniai, prie jų derančios elegantiškos prisegamos kojinės ir nepriekaištingam įvaizdžiui užbaigti… nėriniuotas prisegamų kojinių dirželis! Toks komplektėlis […]

birželio 25, 2020

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui teisėkūros iniciatyvą, skirtą sumažinti savivaldybėms tenkančią finansinę naštą įgyvendinant projektus, […]

birželio 23, 2020

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – VPT) pristato COVID-19 pirkimų, vykdytų 2020 m. sausio – gegužės mėnesiais, ataskaitą. Paskelbus karantiną VPT, […]

birželio 23, 2020

Prie kelionių užsienyje vasarą įpratusių lietuvių planus šiemet sujaukė koronavirusas. Nepaisant to, vienas iš penkių lietuvių šią vasarą vis tiek […]

birželio 23, 2020

Viena svarbiausių pasaulio ekonominių organizacijų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) – pirmą kartą istorijoje Lietuvos pensijų fondams skyrė […]

birželio 23, 2020

Seimas po svarstymo pritarė Seimo nutarimo projektui (Nr. XIIIP-4966(2) dėl Valstybinio plėtros banko steigimo ir valstybės dalyvavimo kreditų įstaigos kapitale. Nutarimo […]

birželio 23, 2020

Šiuolaikinė rinka maisto pramonei diktuoja sudėtingai įgyvendinamus poreikius: reikalingas didelis kiekis produktų, būtina užtikrinti jų šviežumą ir puikią logistiką. Produktų […]

birželio 22, 2020

Nusprendę pasiskolinti reikiamą sumą pinigų nuo šiol neprivalėsite keliauti į banką. Kad ir kur būtumėte – buitinės technikos salone ar […]

birželio 19, 2020

Vasara jau prasidėjo ir, reikia pastebėti, kad tai yra ne tik geriausias laikas įkvepiančioms kelionėms, bet ir buvimui  savo namuose […]

birželio 18, 2020

Vieni pinigus mėgsta taupyti, kitiems – didžiausias malonumas juos leisti, treti linkę investuoti, o likusieji nors ir planuoja išlaidas, tačiau […]

birželio 17, 2020

Namai daugumai mūsų asocijuojasi su šiluma ir jaukumu, todėl svarbu pasirūpinti, kad būtų pasirenkami tinkami šildymo įrenginiai. Butų gyventojams įprastai […]

birželio 17, 2020

Kiekviena detalė vonios kambaryje ženkliai prisideda prie bendro šios patalpos komforto, todėl ruošiantis atnaujinti bet kurį įrenginį, jo pasirinkimui reikia […]

birželio 17, 2020

Finansų ministro Viliaus Šapokos įsteigtas COVID-19 pasekmių mažinimo fondas, kurio tarybai vadovavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, stabdo aktyvią veiklą. Nuo kovo […]

birželio 17, 2020

Jau nuo šiandien visos viešojo maitinimo įstaigos – kavinės, restoranai ir kitos – gali dirbti ilgiau nei iki 23 valandos, […]

birželio 12, 2020

Apdailos darbai apima daugybę skirtingų procesų – interjero apdaila ir remontas, interjero dizaino projektavimas, nestandartinių baldų montavimas, santechnikos, vėdinimo, elektros […]