Prezidentas įteikė apdovanojimus ypatingai nusipelniusioms mamoms, tėčiams ir globėjams
Prezidentūroje penktadienį pagerbtos 60 mamų, tėčių ir globėjų iš visos Lietuvos – jiems įteikti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai už atsidavimą šeimai, globai ir vaikų ugdymui.
Į apdovanojimų ceremoniją susirinko žmonės iš skirtingų šalies regionų, kuriuos vienija rūpestis vaikais, atsakingumas ir kasdienis pasiaukojimas. Pasak Prezidento Gitano Nausėdos, būtent tokie žmonės savo pavyzdžiu stiprina bendruomenes ir kuria tvirtesnę valstybę.
Šalies vadovas pabrėžė, kad motiniška ir tėviška meilė, pagarba šeimoje bei atsakingas vaikų ugdymas yra svarbus pagrindas ne tik šeimų gerovei, bet ir Lietuvos ateičiai.
„Jūsų meilė, rūpestis ir atsakomybė augina žmones, kurie šiandien kuria mūsų valstybę – dirba gydytojais, mokytojais, menininkais, verslininkais ar politikais. Kartu su profesinėmis žiniomis jie į gyvenimą išsineša ir vertybes, kurias įskiepijote jūs“, – ceremonijoje kalbėjo Prezidentas.
Prezidentas taip pat akcentavo, kad tėvų ir globėjų palaikymas, kantrybė bei tikėjimas vaikais tampa svarbia atrama jaunam žmogui ir padeda kurti saugesnę bei jautresnę visuomenę.
Ceremonijos pabaigoje mamoms, tėčiams ir globėjams palinkėta kasdien jausti vaikų meilę, pagarbą ir dėkingumą.




















