gegužės 13, 2019
Šiaulių kultūros centras
Respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ nominacijos

PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pradedančiųjų šokėjų pora

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gyvateris“

Kotryna Jogminaitė ir Gustas Kėbla iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro kolektyvo „Dūzginėlis“ , vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Lina Puodžiūnaitė ir Mantas Šlekys iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (II pogrupis).

Eglė Ramaniukaitė ir Danielius Gailius iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Gerda Nomeikaitė ir Justas Račas iš Kėdainių rajono Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Smilgelė“, vadovė Jūratė Gudliauskienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Čeverykai“

Vytautė Pekalytė ir Orestas Jarutis iš Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, vadovės Vaida Vielavičienė ir Dalia Mažeikienė (I pogrupis).

Ernesta Stradomskytė ir Armandas Barakauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Rugilė Steigvilaitė ir Vakaris Bielskis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Justė Levickaitė ir Lukas Plačinskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Emilija Pociūtė ir Augustinas Mažutis iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Grečinikė“

Goda Uldinskaitė ir Vakaris Alekna iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (I pogrupis).

Almina Trakšelytė ir Matas Preikšaitis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (II pogrupis).

Andrėja Čirskova ir Mantas Masiulis iš Šiaulių „Rasos“ progimnazijos, vadovė Rima Šereivienė (III pogrupis).

Fausta Karpenkaitė ir Benas Paliulis iš Kelmės „Kražantės“ progimnazijos, vadovė Lina Šimkevičienė (IV pogrupis).

Gabija Dadurkaitė ir Martynas Zdanys iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, vadovė Dalia Davydova (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Patrepsienis“

Viktorija Jachimavičiūtė ir Laurynas Blažulionis iš Varėnos rajono Valkininkų kultūros centro, vadovė Jolanta Molienė (I pogrupis).

Gabija Čyraitė ir Aidas Jakimavičius iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (II pogrupis).

Gabrielė Jakimavičiūtė ir Nedas Miliauskas iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (III pogrupis).

Austėja Aniulytė ir Adomas Vaitiekūnas iš Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos, vadovė Diana Dovydavičiūtė (IV pogrupis).

Gabija Pakalniškytė ir Kristupas Grigalavičius iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Tamsi naktis“

Goda Šarkanaitė ir Gabrielius Urbonas iš Panevėžio rajono Velžio gimnazijos, vadovas Jonas Marcinkevičius (I pogrupis).

Ugnė Kovaitė ir Tomas Šumauskas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (II pogrupis).

Eglė Norvilaitė ir Pijus Jegorovas iš Neringos meno mokyklos, vadovė Jurgita Survilienė (III pogrupis).

Urtė Šeščilaitė ir Karolis Pūkas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (IV pogrupis).

Beata Kizytė ir Povilas Staliūnas iš Biržų kultūros centro Vabalninko skyriaus, vadovė Dalia Baltrušaitienė (V pogrupis).

 

PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pažengusiųjų šokėjų pora

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rai rita tam“

Akvilė Beinoriūtė ir Lukas Šemetas iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro ansamblio „Dūzginėlis“, vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Vengierka“

Dovilė Tamašauskaitė ir Dovydas Navardauskas iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (I pogrupis).

Kamilė Levickaitė ir Gvidas Šalkauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Tancius“

Emilė Šopaitė ir Žilvinas Čapas iš Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro, vadovė Nijolė Vidžiūtė (I pogrupis).

Emilija Girčytė ir Arminas Zdanavičius iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gailitis“

Kamilė Vonžodaitė ir Nojus Kmitas iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos, vadovė Rūta Fluturienė (I pogrupis).

Greta Girčytė ir Eimantas Betingis iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Subota“

Elvita Ramanauskaitė ir Emilijus Trinkūnas iš Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos, vadovė Dainora Venslovienė (I pogrupis).

Rugilė Krikužaitė ir Edenas Grebliauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

 

Share Button

liepos 17, 2019

Liepos 13 d. nuo pat ryto Radviliškio rajono Karčemų miestelyje į atvirąjį rankų lenkimo turnyrą rinkosi sportininkai iš visos Lietuvos. […]

liepos 16, 2019

Liepos 12 dieną 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo Pakruojyje vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje. Radviliškio rajono sportininkams sekėsi labai […]

liepos 16, 2019

Burbiškio dvare puikų vasaros vakarą suorganizuotas džiazo ir šviesų festivalis „Džiazo laužai 2019“ sulaukė susidomėjusiųjų ne tik iš Radviliškio, bet […]

liepos 15, 2019

Liepos 14 dieną po Šv. mišių, kurios vyko Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, visi rinkosi prie Radviliškio miesto kultūros […]

liepos 12, 2019

2019 m. nacionalinės skaitymo skatinimo programos „Vasara su knyga“ „Skaitymo iššūkis“ jau įpusėjo, o dalyvių skaičius jau perkopė 10 000. […]

liepos 11, 2019

2019 m. liepos 10 d. Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje vyko Šiaulių kultūros centro organizuotas koncertas „Sing for Joy: […]

liepos 10, 2019

Čempionate varžėsi 27 dalyviai, atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Konkurse dalyvavo ne tik moterys – tarp jų buvo ir vienas […]

liepos 10, 2019

Jau tradiciškai liepos 6 d. Vėriškių kaimo gyventojai susirenka prie bendruomenės namų sugiedoti kartu „Tautišką giesmę“. Šiemet ta proga sugalvota […]

liepos 10, 2019

Valstybės dieną ir Sidabravo miestelio ir bažnyčios 190-jo gimtadienio šventę sidabraviškiai pasitiko pakiliai ir šventiškai: Sidabravo kultūros namų darbuotojų iniciatyva […]

liepos 9, 2019

Radviliškiečiai liepos 5 ir 6 dienomis galėjo pasidžiaugti gimtadienį švenčiančiu miestu. Visiems pagal interesus ir pomėgius buvo ką veikti: sportuojančiųjų […]