gegužės 13, 2019
Šiaulių kultūros centras
Respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ nominacijos

PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pradedančiųjų šokėjų pora

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gyvateris“

Kotryna Jogminaitė ir Gustas Kėbla iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro kolektyvo „Dūzginėlis“ , vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Lina Puodžiūnaitė ir Mantas Šlekys iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (II pogrupis).

Eglė Ramaniukaitė ir Danielius Gailius iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Augustė Stradomskytė ir Vytenis Ribačenka iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Gerda Nomeikaitė ir Justas Račas iš Kėdainių rajono Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Smilgelė“, vadovė Jūratė Gudliauskienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Čeverykai“

Vytautė Pekalytė ir Orestas Jarutis iš Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro, vadovės Vaida Vielavičienė ir Dalia Mažeikienė (I pogrupis).

Ernesta Stradomskytė ir Armandas Barakauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Rugilė Steigvilaitė ir Vakaris Bielskis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (III pogrupis).

Justė Levickaitė ir Lukas Plačinskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (IV pogrupis).

Emilija Pociūtė ir Augustinas Mažutis iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Grečinikė“

Goda Uldinskaitė ir Vakaris Alekna iš Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos, vadovės Alvija Freidgeim ir Dileta Mieldažienė (I pogrupis).

Almina Trakšelytė ir Matas Preikšaitis iš Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos, vadovė Alma Rumšienė (II pogrupis).

Andrėja Čirskova ir Mantas Masiulis iš Šiaulių „Rasos“ progimnazijos, vadovė Rima Šereivienė (III pogrupis).

Fausta Karpenkaitė ir Benas Paliulis iš Kelmės „Kražantės“ progimnazijos, vadovė Lina Šimkevičienė (IV pogrupis).

Gabija Dadurkaitė ir Martynas Zdanys iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, vadovė Dalia Davydova (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Patrepsienis“

Viktorija Jachimavičiūtė ir Laurynas Blažulionis iš Varėnos rajono Valkininkų kultūros centro, vadovė Jolanta Molienė (I pogrupis).

Gabija Čyraitė ir Aidas Jakimavičius iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (II pogrupis).

Gabrielė Jakimavičiūtė ir Nedas Miliauskas iš Varėnos rajono Matuizų pagrindinės mokyklos, vadovė Irena Čeplikienė (III pogrupis).

Austėja Aniulytė ir Adomas Vaitiekūnas iš Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos, vadovė Diana Dovydavičiūtė (IV pogrupis).

Gabija Pakalniškytė ir Kristupas Grigalavičius iš Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, vadovė Ilona Raudonienė (V pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį „Tamsi naktis“

Goda Šarkanaitė ir Gabrielius Urbonas iš Panevėžio rajono Velžio gimnazijos, vadovas Jonas Marcinkevičius (I pogrupis).

Ugnė Kovaitė ir Tomas Šumauskas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (II pogrupis).

Eglė Norvilaitė ir Pijus Jegorovas iš Neringos meno mokyklos, vadovė Jurgita Survilienė (III pogrupis).

Urtė Šeščilaitė ir Karolis Pūkas iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, vadovė Dovilė Šatienė (IV pogrupis).

Beata Kizytė ir Povilas Staliūnas iš Biržų kultūros centro Vabalninko skyriaus, vadovė Dalia Baltrušaitienė (V pogrupis).

 

PAŽENGUSIŲJŲ GRUPĖ

Šauniausia pažengusiųjų šokėjų pora

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė.

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rai rita tam“

Akvilė Beinoriūtė ir Lukas Šemetas iš Šilalės rajono Laukuvos kultūros namų folkloro ansamblio „Dūzginėlis“, vadovė Olga Jogminienė (I pogrupis).

Odeta Stradomskytė ir Rokas Šimkus iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Vengierka“

Dovilė Tamašauskaitė ir Dovydas Navardauskas iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (I pogrupis).

Kamilė Levickaitė ir Gvidas Šalkauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Tancius“

Emilė Šopaitė ir Žilvinas Čapas iš Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro, vadovė Nijolė Vidžiūtė (I pogrupis).

Emilija Girčytė ir Arminas Zdanavičius iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Gailitis“

Kamilė Vonžodaitė ir Nojus Kmitas iš Kauno „Vyturio“ gimnazijos, vadovė Rūta Fluturienė (I pogrupis).

Greta Girčytė ir Eimantas Betingis iš Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro NVŠ „Etnokultūros studija“, vadovė Ilona Raudonienė (II pogrupis).

Diplomai už šauniausiai pašoktą šokį ,,Subota“

Elvita Ramanauskaitė ir Emilijus Trinkūnas iš Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos, vadovė Dainora Venslovienė (I pogrupis).

Rugilė Krikužaitė ir Edenas Grebliauskas iš Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, vadovė Džiuljeta Ragauskienė (II pogrupis).

 

Share Button

spalio 21, 2019

Kalnelio Gražionių vaikų ir jaunimo dienos centras rudenį pasitinka atsinaujinęs: atnaujinta žaidimų erdvė viduje ir lauke, ji pritaikyta vaikų edukacijai. […]

spalio 19, 2019

Taip pavadintą Vietovardžių metams skirtą konferenciją spalio 17 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje organizavo jos Informacijos-kraštotyros skyrius. Tąkart pristatyta ir šios […]

spalio 17, 2019

Šiaulėniškių bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Jūratės Gavrilucienės, įgyvendino projektą „Šiaulėnų miestelio viešųjų erdvių gerinimas“. Įgyvendinant projektą už gautas lėšas įsigyti ir […]

spalio 16, 2019

Spalio 10 dieną Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi teatro ir kino aktorius, dviejų knygų autorius Marius Repšys. Gausiai susirinkusiems radviliškiečiams svečias […]

spalio 16, 2019

Spalio 12 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką atvyko meno projektais garsėjantys dvyniai dailininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.  Broliai susirinkusiems Radviliškio […]

spalio 16, 2019

Spalio 15 d. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namuose vyko interaktyvių garsinio skaitymo valandų „Juozo Tumo-Vaižganto kūryba“ ciklo […]

spalio 15, 2019

Rugsėjo pabaigoje Viešojoje bibliotekoje šurmuliavo „Vabaliukų mokyklėlės“ rudeninės grupės vaikučiai ir mamos. Vyko jų rytmetiniai užsiėmimai su teatro režisiere Rasa […]

spalio 15, 2019

Lietingą rudenišką šeštadienio rytą per 200 žygeivių  žygiavo pergalių ir kovų keliais  Radviliškio rajone. Radviliškio rajone dalyvauti Lietuvos gen. P. […]

spalio 14, 2019

Sekmadienį Šiaulių arenoje praūžė ilgai lauktos tarptautinės žirgų konkūrų varžybos, kuriose dėl trofėjų susigrūmė Vidurio ir Rytų Europos šalių, o […]

spalio 14, 2019

Rugsėjo 12, spalio 10 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos patalpose įsikūrusiose kūrybinėse dirbtuvėlėse vyko edukaciniai užsiėmimai, kurių metu antrinės […]