21 gruodžio, 2020

Apyrankės – įvaizdžio dalis ar mistinis, apsaugą suteikiantis papuošalas?

„Man norisi visko, kas žalia“, – rinkdamasi apyrankę su smaragdo detalėmis, taria gera draugė. Ar tai atsitiktinumas ar vis dėlto mes renkamės papuošalus ir kitus aksesuarus pagal savo kūno, proto ir dvasios poreikius? Ne paslaptis, kad simbolinės reikšmės papuošalams buvo suteikiamos visais laikais. Įvairių  siūlų apyrankės, skirtingų raštų ir spalvų pynės, lavos ar mineraliniai akmenys, net džiovintų augalų detalės – visa tai gali būti ne tik graži papuošalų detalė, bet ir galinga asmeninio likimo apsauga. Kokią apyrankę rinktis norint pritraukti meilę, apsaugoti save nuo nužiūrėjimų ar pajausti finansinę laisvę? Apie visą tai rašome šiame straipsnyje.

Ką reiškia raudonas siūlas?

Turbūt ne kartą esate pastebėję raudoną siūlą, puošiantį žmogaus riešą. Ši raudonojo siūlo mada šiuolaikiniame pasaulyje yra siejama su garsiomis pasaulio asmenybėmis – Madonna, Ashtonu Kutcheriu, Demi Moore. Vis dėl to ši mada turi kur kas rimtesnę reikšmę. Raudono siūlo gija yra laikoma viena stipriausių apsaugų nuo nužiūrėjimo. Ir pripažinkime, viešiems asmenims, tai itin svarbu. Nužiūrėjimai dažnai pasireiškia „iš niekur“ atsiradusiais galvos skausmais, virškinimo organų negalavimais, silpnumu, apatija, dažnai pasikartojančiomis nesėkmėmis. Jei esate didelės organizacijos narys, visuomenėje žinomas ar tiesiog sėkmingas žmogus, tikėtina, kad jums nužiūrėjimo galimybė taip pat yra ganėtinai didelė ir norint to išvengti galite pasirūpinti paprasta, bet veiksminga apsauga. Minėtoji raudono siūlo apyrankė bus ne tik stiprus skydas, bet ir paskatins idėjų generavimą, išmanumą, suteiks energijos, ambicijų ir veržlumo.

Nors dažniausiai matomas yra raudonos spalvos siūlas, sau galite pritaikyti jį pagal esamus poreikius. Pavyzdžiui žalios spalvos pynė padės susitaikyti su pokyčiais, geltonos – suteiks kūrybinės energijos ir dvasinio įkvėpimo. Universaliausiu yra laikomas mėlynos spalvos siūlas. Jis užtikrina savitumą, įsiklausymą į vidinį balsą, apsaugo nuo baimių ir suteikia charakteriui tvirtumo. Jei jaučiate, kad pagal asmeninę situaciją gyvenime trūksta net kelių skirtingų savybių – galite siūlo apyrankę susikurti iš skirtingų spalvų siūlų ir juos papildyti įvairiais mineraliniais akmenimis ar mazgų koduotėmis. Nors internete galite lengvai rasti keliasdešimt tokių siūlų pardavėjų, mes visuomet rekomenduojame rinktis tuos, kurie riša siūlus, būdami šviesaus proto ir pozityvaus mąstymo. Simbolinius aksesuarus kuriančių žmonių energija labai stipriai paveikia jų kūrinius, tad įsigydami tokius pirkinius, kartu įsigyjate ir autorių palinkėjimus bei mintis.

Mineralinių akmenų apyrankės – laimės ir meilės magnetai

Viena akmenimis prekiaujanti akmenų žinovė teigia, jog būtent meilei pritraukti arba širdies žaizdoms gydyti yra parduodama daugiausia simbolinių aksesuarų. Taip yra dėl to, jog mineraliniai akmenys sugeba sugerti žmogaus energiją ir ją nukreipti į norimą sritį. Besidomintiems akmenų galia, seniai žinoma, jog apyrankės, vėriniai, auskarai ar tiesiog akmenų statulėlės į gyvenimą gali atnešti pokyčių arba atvirkščiai – padaryti jį stabilesniu ir pastovesniu. Kaip išsirinkti mineralinių akmenų apyrankę? Galite klausyti savo širdies ir rinktis tokią, kuri traukia akį. Tokie pasirinkimai dažnai būna nepaaiškinami, bet labai teisingi. Kitas būdas – pasidomėti akmenų savybėmis ir ieškoti konkretaus gaminio būtent pagal poreikius. Štai keletas pavyzdžių:

MEILEI SKIRTI AKMENYS. Jei jaučiate, kad gyvenime trūksta meilės – pirmiausia linkime jums suformuluoti mintyse, kokios meilės jums norisi. Įvairią meilę skatinančių akmenų pasirinkimas yra tikrai didelis, bet skirtingose situacijose jie veikia ne vienodai. Jei norite auginti meilę sau ir mokytis priimti meilę – rinkitės rožinio kvarco apyrankes. Norėdami prisikviesti naują meilės objektą – avantiuriną ar karneolį. Aistrai kurstyti labiausiai tinka koralai, granatai ir rubinai. O norint, kad meilė būtų vaisinga – nefritas. Santuokai ar partnerystei puoselėti, tuo pačiu ir per vestuves ar mergvakarius dovanoti tinkamiausi perlai, hematitas bei akvamarinas. Yra pavyzdžių, kuomet netinkamai pasirinkus meilės akmenį, jos gaunama su kaupu, tik ne tokios, kokios tikimąsi – atsiranda polinkis į neištikimybę arba santuokinis gyvenimas tampa harmoningu, bet dingsta aistra.

AR GALI APYRANKĖ ATNEŠTI FINANSINĘ SĖKMĘ? Gausa – tai antrasis pagal populiarumą žmonių poreikis. Norėdami turtų, būkite budrūs, nes taip pat kaip ir su meilę simbolizuojančiais akmenimis, galima prisišaukti įvairiausių netikėtumų. Visata nesupranta abstrakčių pageidavimų, todėl prašant gausos, įsivardinkite, kokių gyvenimo dovanų tikitės. Klestėjimą gali nulemti koralų, nefrito, citrino akmenys. Tuo tarpu opalas veikia tik tuomet, kuomet turto siekiama sąžiningai ir su didele meile kitiems. Ypatingai stipri kombinacija – ametistas ir citrinas. Šie du akmenys padeda ne tik pritraukti, bet ir išlaikyti turtą prie savęs. Tai ypač svarbu tiems, kuriuos gausa palieka taip pat lengvai, kaip ir aplanko. Jeigu jaučiate, kad jūsų finansinė sėkmė priklauso nuo originalumo bei idėjų gausos – savo aksesuarų skyrių papildykite dūminio kvarco apyranke ir dėvėkite ją tuomet, kai susitinkate su naujais klientais arba planuojate ateinančius metų projektus. Norėdami gausos vykdomoje veikloje (ne asmeniniame gyvenime), rinkitės obsidianą, granatą ar malachitą. Turėkite mintyje, jog finansinę sėkmę akmenys neša tik tuomet, kai su gaunamomis pajamomis mokame elgtis racionaliai.

TIK TIEK TEREIKIA LAIMEI… Sakoma, kad didžiausia laimė ir sėkmė į gyvenimą ateina tuomet, kai jame vyrauja pusiausvyra tarp visko, kas mums svarbu – šeimos, meilės, finansų, savirealizacijos. Todėl vieno akmens, sėkmei užtikrinti, labai dažnu atveju nepakanka. Atsakykite sau, ko jums šiame gyvenime dar trūksta iki laimės ir tik tuomet rinkitės apyrankę iš vieno ar kelių akmenų kombinacijos. Vidinei pusiausvyrai subalansuoti tinka agatas, sodalitas. Jei ieškote būdų atsikratyti streso – rinkitės gintaro papuošalus, o norėdami iš visatos gauti didžiausią palaikymą, pradedant naujus projektus ar sudėtingose gyvenimo situacijose – ieškokite turmalino arba turmalininio kvarco. Apie sėkmę meilėje ir turtuose jau rašėme ankščiau, tad tereikia suprasti, kas jus daro laimingais. Kartais tai tampa sudėtingiausia užduotimi.

Prabangios apyrankės – ne tik statuso išraiška

Nuo seno kilmingieji puošėsi įvairiais juvelyriniais dirbiniais. Ir nors taurieji metalai ir brangakmeniai yra laikomi turtingų žmonių simboliu, savyje jie taip pat turi mistines reikšmes. Auksas, ezoterikų nuomone, tinka tik išimtinai garbingiems, sąžiningiems ir geros širdies žmonėms. Sakoma, jog neteisėtai auksą gavusiems žmonėms, kartu su finansine gausa yra dovanojamos negandos ir ligos. Tad aukso apyrankes rekomenduojama rinktis tik tiems, kas yra aktyvūs, pozityvūs ir savo tikslų siekia, gerbdami kitus žmones. Nenuostabu, kad dažnai jauni žmonės vengia aukso dirbinių. Istoriniuose šaltiniuose minima, jog jaunos merginos aukso papuošalus gali nešioti tik tuomet, kai sulaukia pilnametystės ir turi bent dalelę išminties ir gyvenimiškos patirties.

Ne retai prabangūs juvelyriniai dirbiniai yra puošiami ir brangakmeniais. Vienas iš brangiausių ir geidžiamiausių brangiųjų akmenų – safyras. Jo reikšmė plati, bet labiausiai nukreipta į moteriškąją jėgą. Tos, kurios puošiasi safyro dirbiniais, gauna daug gyvenimiško džiaugsmo, ramybės, dvasinio palaikymo ir priešingos lyties dėmesio bei pagarbos. Rubinas – pripildo gyvenimą džiaugsmu ir turtais, suteikia vidinės energijos, sužadina aistrą ir norą gyventi. Sakoma, jog dažnai papuošalai su rubinais būdavo dovanojami menininkų mūzoms. Taip laiką leisdami su šiomis moterimis, kūrėjai pasisemdavo įkvėpimo ir nuramindavo protą. Dar vienas gerai pasaulyje žinomas brangakmenis – smaragdas. Smaragdas laikomas meilės ir šviesos akmeniu. Apyrankėmis ir vėriniais su smaragdais dažnai puošiasi jaunosios, nes tai simbolizuoja laimę ir išmintingą darną šeimoje. Kaip teigia ezoterikai – mineraliniai akmenys dažniausiai yra atsakingi už konkrečią gyvenimišką sritį, o brangakmeniai už darnią visumą.

Papuošalai, slapta suteikiantys mistinių galių

Apyrankės, kaip ir kiti papuošalai, yra derinami prie stiliaus ir progos. Odinės, siūlo, karoliukų ar sidabro apyrankės ir grandinėlės – dažniausiai naudojamos kasdienai. O štai stambesnės, labiau žėrinčios, puoštos brangiaisiais akmenimis – papildo šventinį įvaizdį. Žinodami galimą apyrankės įtaką gyvenimui, galite rinktis šį aksesuarą ne tik pagal drabužių spalvą, bet ir pagal įspūdį, kurį norite palikti aplinkiniams. Jei einate į viešą renginį ir tikitės rasti antrąją gyvenimo pusę, rinkitės rožinio kvarco, avantiurino ar net smaragdo akmenimis padabintą papuošalą. Jei tikslas – pasirodyti tvirto charakterio, pozityviu žmogumi – turmaliną, gintarą ar agatą. Mineralinių akmenų deriniai bei siūlų mazgelių rišimo kombinacijos gali būti skirtos patiems įvairiausiems tikslams pasiekti – lengviau bendrauti, numesti svorio, atsisakyti blogų įpročių, susitaikyti su netektimi ar realizuoti save. Norėdami rasti sau tinkamiausią rankos puošmeną, rekomenduojame apyrankę rinktis pagal tai, ką sako jūsų širdis. Vidinis mūsų balsas visuomet jaučia kaip atnešti pusiausvyrą į mūsų gyvenimus. Jei norisi žaliojo smaragdo – tikėtina vidiniam pasauliui norisi meilės, polėkio ir tikro gyvenimiško džiugesio. Didelį asortimentą pačių įvairiausių apyrankių rasite paspaudę šią nuorodą.


1 spalio, 2022

Vieta ir laikas susitikti, susipažinti, bendradarbiauti. Taip Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) maisto gamintojus, ūkininkus, ugdymo, gydymo įstaigų atstovus ir kokybe […]

30 rugsėjo, 2022

Turto bankas, siekdamas kuo efektyviau panaudoti Šakiuose valdomą administracinį valstybės turtą, įgyvendino visą eilę pokyčių, kurie šiandien leidžia pasidžiaugti rezultatais. […]

29 rugsėjo, 2022

Per metus Lietuvoje prarandama 393,8 tūkst. t maisto. Vienam Lietuvos gyventojui per šį laiką tenka apie 141 kg iššvaistyto maisto. […]

Kanapės
28 rugsėjo, 2022

Lietuvos pluoštinių kanapių augintojai nuo kitų metų galės sėti daugiau šių augalų veislių, auginti jas kaip tarpinius pasėlius, lengviau tiekti […]

28 rugsėjo, 2022

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 13-os šalies savivaldybių infrastruktūros projektams paskirstė daugiau nei 10 mln. eurų. Už šias lėšas savivaldybės galės […]

Inno Line gamykla / SBA nuotr.
26 rugsėjo, 2022

SBA industrinių inovacijų slėnyje šalia Klaipėdos oficialiai atidarytas labiausiai robotizuotas regione SBA baldų gamybos kompleksas „Inno Line“. Nepaisant pandemijos, sutrūkinėjusių […]

21 rugsėjo, 2022

Vienas iš svarbiausių prekės elementų yra etiketės. Jos gali pritraukti vartotojo dėmesį, būtent dėl to jos turi būti išskirtinės. Šiame […]

20 rugsėjo, 2022

2022 m. Lietuvos ekonomika pradėjo didžiausią vargą patiriančių valstybių penketuke, skelbia Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI).  2022 m. I ketv. […]

Beatos Štampachovos nuotr.
20 rugsėjo, 2022

Nuo 2010 metų vykstantis tradicinis profesijų futbolo turnyras „Mano profesija“ įtraukė įvairių profesijų atstovus: policininkus, teisininkus, pedagogus, trenerius, sveikatos specialistus, […]

Ryčio Šeškaičio nuotr.
19 rugsėjo, 2022

Poetiška nuotaika, sakrali atmosfera ir muzikinis filosofavimas. Retai sutinkama sintezė, kurią galima patirti muzikos ir poezijos vakaruose – „Tarp dviejų […]

18 rugsėjo, 2022

2022 m. rugsėjo 16 d. Šiaulių kultūros centro pramogų salėje „Maksas“ (Aušros al. 31), vyko Lietuvos nacionalinio kultūros centro tradiciškai […]

Europos Parlamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto narys Bronis Ropė
17 rugsėjo, 2022

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen Europos Parlamentui skaitė metinį pranešimą apie situaciją Europos Sąjungoje. Ir nors didžioji dalis […]

16 rugsėjo, 2022

Lietuvos energetikos agentūra, reaguodama į išaugusias energijos kainas ir kylantį visuomenės poreikį mažinti išlaidas už ją, pristato Energijos taupymo gaires. […]

16 rugsėjo, 2022

Lietuva gali eksportuoti kiaušinių produktus į JAV. Tai rugsėjo 15 d. paskelbė šios šalies Maisto saugos ir priežiūros tarnyba. Lietuva […]

15 rugsėjo, 2022

Aštuntą kartą Klaipėdoje vykęs tarptautinis animacijos ir vaizdo žaidimų festivalis BLON baigėsi apdovanojęs Lietuvos, Ukrainos ir tarptautinės konkursinės programos animacijos […]

15 rugsėjo, 2022

Šiandien Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyksta 4-asis tarptautinis forumas „Inovatyvios technologijos ir vadyba darniai plėtrai – 2022″, (ITMS’2022). Renginį organizuoja […]

15 rugsėjo, 2022

Inovacijų agentūra kviečia 50 m. ir vyresnius asmenis dalyvauti naujoje tikslinių verslumo įgūdžių programoje „Startuok nuo 50+”. Ši intensyvi, motyvuojanti […]

FAI nuotr.
13 rugsėjo, 2022

Trečią kartą istorijoje Lietuvos vardas skambėjo labiausiai prestižinėse ir seniausiose dujinių balionų varžybose dėl Gordono Bennetto taurės. Robertas Komža su […]

13 rugsėjo, 2022

Šeštadienį Kazlų Rūdoje įvyko vienos didžiausių ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybų Lietuvoje – „OCR Lietuva. Kazlų Rūda“. Aktyvūs žmonės nepabūgo […]

Karolina Mickutė
13 rugsėjo, 2022

Antradienį Trišalės tarybos posėdyje tęsiamos diskusijos dėl minimalios mėnesio algos (MMA), kuri būtų taikoma nuo 2023 m., dydžio ir skaičiavimo […]