21 gruodžio, 2020

Apyrankės – įvaizdžio dalis ar mistinis, apsaugą suteikiantis papuošalas?

„Man norisi visko, kas žalia“, – rinkdamasi apyrankę su smaragdo detalėmis, taria gera draugė. Ar tai atsitiktinumas ar vis dėlto mes renkamės papuošalus ir kitus aksesuarus pagal savo kūno, proto ir dvasios poreikius? Ne paslaptis, kad simbolinės reikšmės papuošalams buvo suteikiamos visais laikais. Įvairių  siūlų apyrankės, skirtingų raštų ir spalvų pynės, lavos ar mineraliniai akmenys, net džiovintų augalų detalės – visa tai gali būti ne tik graži papuošalų detalė, bet ir galinga asmeninio likimo apsauga. Kokią apyrankę rinktis norint pritraukti meilę, apsaugoti save nuo nužiūrėjimų ar pajausti finansinę laisvę? Apie visą tai rašome šiame straipsnyje.

Ką reiškia raudonas siūlas?

Turbūt ne kartą esate pastebėję raudoną siūlą, puošiantį žmogaus riešą. Ši raudonojo siūlo mada šiuolaikiniame pasaulyje yra siejama su garsiomis pasaulio asmenybėmis – Madonna, Ashtonu Kutcheriu, Demi Moore. Vis dėl to ši mada turi kur kas rimtesnę reikšmę. Raudono siūlo gija yra laikoma viena stipriausių apsaugų nuo nužiūrėjimo. Ir pripažinkime, viešiems asmenims, tai itin svarbu. Nužiūrėjimai dažnai pasireiškia „iš niekur“ atsiradusiais galvos skausmais, virškinimo organų negalavimais, silpnumu, apatija, dažnai pasikartojančiomis nesėkmėmis. Jei esate didelės organizacijos narys, visuomenėje žinomas ar tiesiog sėkmingas žmogus, tikėtina, kad jums nužiūrėjimo galimybė taip pat yra ganėtinai didelė ir norint to išvengti galite pasirūpinti paprasta, bet veiksminga apsauga. Minėtoji raudono siūlo apyrankė bus ne tik stiprus skydas, bet ir paskatins idėjų generavimą, išmanumą, suteiks energijos, ambicijų ir veržlumo.

Nors dažniausiai matomas yra raudonos spalvos siūlas, sau galite pritaikyti jį pagal esamus poreikius. Pavyzdžiui žalios spalvos pynė padės susitaikyti su pokyčiais, geltonos – suteiks kūrybinės energijos ir dvasinio įkvėpimo. Universaliausiu yra laikomas mėlynos spalvos siūlas. Jis užtikrina savitumą, įsiklausymą į vidinį balsą, apsaugo nuo baimių ir suteikia charakteriui tvirtumo. Jei jaučiate, kad pagal asmeninę situaciją gyvenime trūksta net kelių skirtingų savybių – galite siūlo apyrankę susikurti iš skirtingų spalvų siūlų ir juos papildyti įvairiais mineraliniais akmenimis ar mazgų koduotėmis. Nors internete galite lengvai rasti keliasdešimt tokių siūlų pardavėjų, mes visuomet rekomenduojame rinktis tuos, kurie riša siūlus, būdami šviesaus proto ir pozityvaus mąstymo. Simbolinius aksesuarus kuriančių žmonių energija labai stipriai paveikia jų kūrinius, tad įsigydami tokius pirkinius, kartu įsigyjate ir autorių palinkėjimus bei mintis.

Mineralinių akmenų apyrankės – laimės ir meilės magnetai

Viena akmenimis prekiaujanti akmenų žinovė teigia, jog būtent meilei pritraukti arba širdies žaizdoms gydyti yra parduodama daugiausia simbolinių aksesuarų. Taip yra dėl to, jog mineraliniai akmenys sugeba sugerti žmogaus energiją ir ją nukreipti į norimą sritį. Besidomintiems akmenų galia, seniai žinoma, jog apyrankės, vėriniai, auskarai ar tiesiog akmenų statulėlės į gyvenimą gali atnešti pokyčių arba atvirkščiai – padaryti jį stabilesniu ir pastovesniu. Kaip išsirinkti mineralinių akmenų apyrankę? Galite klausyti savo širdies ir rinktis tokią, kuri traukia akį. Tokie pasirinkimai dažnai būna nepaaiškinami, bet labai teisingi. Kitas būdas – pasidomėti akmenų savybėmis ir ieškoti konkretaus gaminio būtent pagal poreikius. Štai keletas pavyzdžių:

MEILEI SKIRTI AKMENYS. Jei jaučiate, kad gyvenime trūksta meilės – pirmiausia linkime jums suformuluoti mintyse, kokios meilės jums norisi. Įvairią meilę skatinančių akmenų pasirinkimas yra tikrai didelis, bet skirtingose situacijose jie veikia ne vienodai. Jei norite auginti meilę sau ir mokytis priimti meilę – rinkitės rožinio kvarco apyrankes. Norėdami prisikviesti naują meilės objektą – avantiuriną ar karneolį. Aistrai kurstyti labiausiai tinka koralai, granatai ir rubinai. O norint, kad meilė būtų vaisinga – nefritas. Santuokai ar partnerystei puoselėti, tuo pačiu ir per vestuves ar mergvakarius dovanoti tinkamiausi perlai, hematitas bei akvamarinas. Yra pavyzdžių, kuomet netinkamai pasirinkus meilės akmenį, jos gaunama su kaupu, tik ne tokios, kokios tikimąsi – atsiranda polinkis į neištikimybę arba santuokinis gyvenimas tampa harmoningu, bet dingsta aistra.

AR GALI APYRANKĖ ATNEŠTI FINANSINĘ SĖKMĘ? Gausa – tai antrasis pagal populiarumą žmonių poreikis. Norėdami turtų, būkite budrūs, nes taip pat kaip ir su meilę simbolizuojančiais akmenimis, galima prisišaukti įvairiausių netikėtumų. Visata nesupranta abstrakčių pageidavimų, todėl prašant gausos, įsivardinkite, kokių gyvenimo dovanų tikitės. Klestėjimą gali nulemti koralų, nefrito, citrino akmenys. Tuo tarpu opalas veikia tik tuomet, kuomet turto siekiama sąžiningai ir su didele meile kitiems. Ypatingai stipri kombinacija – ametistas ir citrinas. Šie du akmenys padeda ne tik pritraukti, bet ir išlaikyti turtą prie savęs. Tai ypač svarbu tiems, kuriuos gausa palieka taip pat lengvai, kaip ir aplanko. Jeigu jaučiate, kad jūsų finansinė sėkmė priklauso nuo originalumo bei idėjų gausos – savo aksesuarų skyrių papildykite dūminio kvarco apyranke ir dėvėkite ją tuomet, kai susitinkate su naujais klientais arba planuojate ateinančius metų projektus. Norėdami gausos vykdomoje veikloje (ne asmeniniame gyvenime), rinkitės obsidianą, granatą ar malachitą. Turėkite mintyje, jog finansinę sėkmę akmenys neša tik tuomet, kai su gaunamomis pajamomis mokame elgtis racionaliai.

TIK TIEK TEREIKIA LAIMEI… Sakoma, kad didžiausia laimė ir sėkmė į gyvenimą ateina tuomet, kai jame vyrauja pusiausvyra tarp visko, kas mums svarbu – šeimos, meilės, finansų, savirealizacijos. Todėl vieno akmens, sėkmei užtikrinti, labai dažnu atveju nepakanka. Atsakykite sau, ko jums šiame gyvenime dar trūksta iki laimės ir tik tuomet rinkitės apyrankę iš vieno ar kelių akmenų kombinacijos. Vidinei pusiausvyrai subalansuoti tinka agatas, sodalitas. Jei ieškote būdų atsikratyti streso – rinkitės gintaro papuošalus, o norėdami iš visatos gauti didžiausią palaikymą, pradedant naujus projektus ar sudėtingose gyvenimo situacijose – ieškokite turmalino arba turmalininio kvarco. Apie sėkmę meilėje ir turtuose jau rašėme ankščiau, tad tereikia suprasti, kas jus daro laimingais. Kartais tai tampa sudėtingiausia užduotimi.

Prabangios apyrankės – ne tik statuso išraiška

Nuo seno kilmingieji puošėsi įvairiais juvelyriniais dirbiniais. Ir nors taurieji metalai ir brangakmeniai yra laikomi turtingų žmonių simboliu, savyje jie taip pat turi mistines reikšmes. Auksas, ezoterikų nuomone, tinka tik išimtinai garbingiems, sąžiningiems ir geros širdies žmonėms. Sakoma, jog neteisėtai auksą gavusiems žmonėms, kartu su finansine gausa yra dovanojamos negandos ir ligos. Tad aukso apyrankes rekomenduojama rinktis tik tiems, kas yra aktyvūs, pozityvūs ir savo tikslų siekia, gerbdami kitus žmones. Nenuostabu, kad dažnai jauni žmonės vengia aukso dirbinių. Istoriniuose šaltiniuose minima, jog jaunos merginos aukso papuošalus gali nešioti tik tuomet, kai sulaukia pilnametystės ir turi bent dalelę išminties ir gyvenimiškos patirties.

Ne retai prabangūs juvelyriniai dirbiniai yra puošiami ir brangakmeniais. Vienas iš brangiausių ir geidžiamiausių brangiųjų akmenų – safyras. Jo reikšmė plati, bet labiausiai nukreipta į moteriškąją jėgą. Tos, kurios puošiasi safyro dirbiniais, gauna daug gyvenimiško džiaugsmo, ramybės, dvasinio palaikymo ir priešingos lyties dėmesio bei pagarbos. Rubinas – pripildo gyvenimą džiaugsmu ir turtais, suteikia vidinės energijos, sužadina aistrą ir norą gyventi. Sakoma, jog dažnai papuošalai su rubinais būdavo dovanojami menininkų mūzoms. Taip laiką leisdami su šiomis moterimis, kūrėjai pasisemdavo įkvėpimo ir nuramindavo protą. Dar vienas gerai pasaulyje žinomas brangakmenis – smaragdas. Smaragdas laikomas meilės ir šviesos akmeniu. Apyrankėmis ir vėriniais su smaragdais dažnai puošiasi jaunosios, nes tai simbolizuoja laimę ir išmintingą darną šeimoje. Kaip teigia ezoterikai – mineraliniai akmenys dažniausiai yra atsakingi už konkrečią gyvenimišką sritį, o brangakmeniai už darnią visumą.

Papuošalai, slapta suteikiantys mistinių galių

Apyrankės, kaip ir kiti papuošalai, yra derinami prie stiliaus ir progos. Odinės, siūlo, karoliukų ar sidabro apyrankės ir grandinėlės – dažniausiai naudojamos kasdienai. O štai stambesnės, labiau žėrinčios, puoštos brangiaisiais akmenimis – papildo šventinį įvaizdį. Žinodami galimą apyrankės įtaką gyvenimui, galite rinktis šį aksesuarą ne tik pagal drabužių spalvą, bet ir pagal įspūdį, kurį norite palikti aplinkiniams. Jei einate į viešą renginį ir tikitės rasti antrąją gyvenimo pusę, rinkitės rožinio kvarco, avantiurino ar net smaragdo akmenimis padabintą papuošalą. Jei tikslas – pasirodyti tvirto charakterio, pozityviu žmogumi – turmaliną, gintarą ar agatą. Mineralinių akmenų deriniai bei siūlų mazgelių rišimo kombinacijos gali būti skirtos patiems įvairiausiems tikslams pasiekti – lengviau bendrauti, numesti svorio, atsisakyti blogų įpročių, susitaikyti su netektimi ar realizuoti save. Norėdami rasti sau tinkamiausią rankos puošmeną, rekomenduojame apyrankę rinktis pagal tai, ką sako jūsų širdis. Vidinis mūsų balsas visuomet jaučia kaip atnešti pusiausvyrą į mūsų gyvenimus. Jei norisi žaliojo smaragdo – tikėtina vidiniam pasauliui norisi meilės, polėkio ir tikro gyvenimiško džiugesio. Didelį asortimentą pačių įvairiausių apyrankių rasite paspaudę šią nuorodą.


4 kovo, 2021

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Centrinė tyrimų valdyba kartu su visomis teritorinėmis valdybomis atlieka didelės apimties ikiteisminį tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti, […]

4 kovo, 2021

Biuro baldų gamybos ir prekybos įmonė „Narbutas International“ plečiasi – Ukmergėje statomas naujas 21 800 kv. metrų gamyklos pastatas. Investuojamos […]

28 vasario, 2021

Lietuva remia Lenkijos ir kitų Via Carpatia šalių siekį visą Via Carpatia maršrutą, kurio dalis yra ir Lietuvoje, prie rytinės […]

Vėjo jėgainė
26 vasario, 2021

Didžiausias vėjo energijos gamintojas Baltijos šalyse „Enefit Green“ praėjusiais metais Lietuvos teritorijoje veikiančiose vėjo jėgainėse pagamino 468 gigavatvalandžių (GWh) elektros […]

26 vasario, 2021

Bėgant amžiams viskas keičiasi. Buvo laikų, kai mirusio žmogaus palaikai buvo deginami, vėliau, krikščionybės laikotarpiu prigijo palaikų užkasimas į žemę. […]

26 vasario, 2021

Švaros priemonių svarba šiuolaikiniame pasaulyje vis labiau auga. Rankų dezinfekciniai skysčiai, vienkartinės pirštinės ir kitos priemonės tampa nauja kasdienybe. Būtent […]

25 vasario, 2021

Vis ilgiau šviečiant saulei motociklininkai su nekantrumu laukia kovo mėnesio ir pirmųjų šiltų dienų, kai po žiemos pertraukos vėl galės […]

24 vasario, 2021

Lietuvos merai kreipiasi į aukščiausius šalies vadovus ragindami imtis politinės lyderystės ir leisti savivaldybėms pasinaudoti unikaliomis Europos Sąjungos (ES) suteiktomis […]

Živilė Kriščiūnė
23 vasario, 2021

Lietuvos pozicijas įvairiuose tarptautiniuose reitinguose žemyn vis dar smukdo verslui tenkanti administracinė našta. Pagal šį kriterijų 2019 m. Pasaulio konkurencingumo […]

grindinio trinkelės
23 vasario, 2021

Rodos, atlikdami kapitalinį remontą ar statydami naują namą nuo pamatų, padarėte visą kalną darbų, ir, vainikuodami pabaigtuves, galėtumėte atsikvėpti, tačiau […]

23 vasario, 2021

Konkurencija kazino internete industrijoje ir kitų verslų sektoriuose intensyvėja kiekvieną dieną. Galima pastebėti, kad kiti verslo sektoriai iš lėto pradeda […]

22 vasario, 2021

Nesunku pastebėti, kad jei nuspręsite nors šiek tiek pagražinti savo namus arba paversti juos dar patogesniais bei saugesniais nei šiuo […]

22 vasario, 2021

Gruodžio viduryje sugriežtinus karantiną ir įvedus ribojimą keliauti iš vienos savivaldybės į kitą, smarkiai sumažėjusį žmonių judėjimą užfiksavo ne tik […]

Lina Paškevičiūtė
22 vasario, 2021

Ar įsivaizduojate tėvus, kurie savo gyvenimo santaupas atiduodami vaikui sakytų: „išsiasfaltuok kiemą“. Turbūt ne, greičiau jie sakytų: „Mokykis, žinių ant […]

19 vasario, 2021

Perėjimas prie paskirstyto pelno apmokestinimo augintų investicijas ir padėtų ekonomikai kuo greičiau atsigauti po krizės, skelbia Lietuvos laisvosios rinkos institutas […]

Ekonomistė Margarita Starkevičiūtė
18 vasario, 2021

ES po diskusijų ir aptarimų, kuriuose dalyvavo Lietuvos prezidentas, Vyriausybės atstovai, Seimo nariai ir išrinkti Lietuvoje Europos parlamento nariai patvirtino […]

17 vasario, 2021

2018 m. spalio 26 d. Europos komisijos patvirtintame tarpvalstybinio projekto „Rail Baltica“ įgyvendinimo sprendime nurodyta, kad iki 2025 m. gruodžio […]

17 vasario, 2021

Kaip ir kiekvienos įmonės, taip ir UAB steigimas nėra lengvas ir greitas procesas, tačiau specialistai pasirūpins, kad viskas vyktų greičiau […]

17 vasario, 2021

„Pragma“ yra pažangus verslo valdymo ir įmonės buhalterinės apskaitos programų projektas. Norint, kad įmonės veikla vyktų nepriekaištingai ir pasiektumėte geresnius […]

17 vasario, 2021

Reikalingos modernios, dar didesnį efektyvumą leidžiančios pasiekti konvekcinės krosnys? Baltic Food Technologies užtikrins itin platų aukštos kokybės maisto pramonės įrenginių, […]