sausio 30, 2017
Lietuvos sportinių šokių federacijos informacija
Savaitgalį Ukmergėje paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

Savaitgalį Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2017-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), jaunių II grupės laimėtojais tapo Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”), o jaunučių I grupėje – Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra“).

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

  1. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” – „Sūkurys”)
  2. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)

Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:

  1. Karolis Michalas Tomeckis – Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)
  2. Einoras Degutis – Valerija Mišel Petruna (Gargždų „Rolina”)
  3. Jovydas Kaminskas – Emilė Sinkevičiūtė (Kauno „Duetas”)
  4. Liudvikas Suvorovas – Justina Sarapinaitė (Šiaulių „Šypsena”)
  5. Gvidas Linkus – Kamilė Čijunskytė (Šiaulių „Šypsena”)
  6. Rimantas Danielius – Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)
  7. Deividas Tamulionis – Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber dance”)

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

  1. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)
  2. Gedvinas Meškauskas – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)
  3. Romans Dobrecovs – Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”)
  4. Justas Valatka – Akvilė Rekašiūtė (Palangos „Svivelis”)
  5. Arijus Gailevičius – Brigita Mockutė (Kauno „Rolo”)
  6. Mantas Kardokas – Emilija Kovieraitė (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 10 porų.

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

  1. Kasparas Arys – Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”)
  2. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)
  3. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)
  4. Rytis Dzemyda – Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)
  5. Gytis Lizdenis – Jorė Kurlytė („Palangos moksleivių klubas”)
  6. Benas Latanauskas – Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 14 porų.

Jaunių I grupės rezultatai:

  1. Kipras Burneikis – Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)
  2. Benas Mačiulskis – Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis”)
  3. Edvardas Mašaro – Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)
  4. Emilis Skripkiūnas – Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana”)
  5. Faustas Naruškevičius – Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada”)
  6. Arnas Endriulaitis – Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas”)
  7. Neilas Lenzbergas – Gabija Jonušaitė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”)

Jauniučių II grupės finalo rezultatai:

  1. Kipras Kūra – Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
  2. Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”),
  3. Vilius Gruodis – Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi”)
  4. Astijus Bertauskas – Mantė Šimkutė (Rietavo – Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”)
  5. Raigardas Gedvilas – Sofia Ptchelintzev (Vilniaus „Promenada”)
  6. Ignas Bičkus – Marija Ana Kerekeš (Klaipėdos „Žuvėdra“)

Grupėje varžėsi 8 poros.

Jauniučių I grupės rezultatai:

  1. Mykolas Inta – Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra“)
  2. Domas Šeibokas – Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Alemanda”)
  3. Laurynas Žaliukas – Marta Bartusevičiūtė (Vilniaus „Alemanda”)
  4. Elvinas Kovaliovas – Greta Sokolnikaite (Vilniaus „Ratuto”)
  5. Domas Jonynas – Gabija Vilčiauskaitė (Kauno „Editos daniūtės šokių studija”)
  6. Kristupas Eitutis – Karina Vaitkutė (Tauragės „Spindulys”)
Share Button


birželio 4, 2020

Prieš trejetą metų Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus inicijuota ir Švietimo specialistams savivaldybėje pateikta idėja leisti ugdyti vaikus tėvams šeimose įgijo […]

birželio 3, 2020

Pirmoji lietuviška mokykla Kauno Vilijampolėje buvo pastatyta prieš 110 metų (1910 m.) lietuvių bendruomenės lėšomis ir pavadinta  kun. Aleksandro Dambrausko […]

birželio 3, 2020

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ Šiaulių regione nuo birželio 9 d. atveria daiktų dalijimosi tinklo „Daiktų kiemas“ duris. Džiaugiamės […]

birželio 2, 2020

Pirmąją vasaros dieną per šalį nuvilnijo muzikinė padėkos akcija „Ačiū, Lietuva“. Joje gausiai dalyvavo ir Panevėžio rajono savivaldybės kultūros įstaigos. […]

birželio 2, 2020

Pirmadienį su Kauno rajono savivaldybės vadovais susitikę Ramučių bendruomenės „Mūsų teisė“ atstovai ir Karmėlavos seniūnaičiai daugiausiai kėlė transporto klausimus. „Lietuvos […]

birželio 2, 2020

Birželio 1-ąją, simboliškai per Vaikų gynimo dieną,  „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” surengė sugrįžtuvių šventę ligoniukams ir medikams Vilniuje ir Klaipėdoje. Švelnėjant […]

birželio 2, 2020

Panevėžio rajono savivaldybėje didinami pagalbos pinigai už tėvų globos netekusių vaikų globą (rūpybą) šeimose. Socialiniams globėjams (rūpintojams), globėjams (rūpintojams) giminaičiams, […]

birželio 2, 2020

Sostinė paskelbė kitų metų Vilniaus šviesų festivalio temą – sausio 22–25 d. vyksiantis gausiausias žiemos renginys orientuosis į „Vilniaus žvaigždyną“. […]

birželio 2, 2020

Šešiose savivaldybėse – Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Lazdijų, Ignalinos, Šalčininkų ir Skuodo rajonų – visą savaitę bus atliekama daugiau profilaktinių […]

birželio 2, 2020

Mokslo metams artėjant į pabaigą Panevėžio rajono savivaldybėje vyko virtualus mokytojų susitikimas „Ačiū, Mokytojau, už pamokas“. Zoom platformoje organizuotame renginyje, […]