rugsėjo 20, 2019
Dantų implantacija – neįkainojama investicija į gyvenimo komfortą

Gražios šypsenos meistras – tokiais žodžiais galima įvardinti profesionalų gydytoją – odontologą, kuris džiugina pacientus puikiais dantų gydymo rezultatais. Nors prisiruošimas vykti į odontologijos kliniką, pasiruošimas bet kokioms dantų gydymo procedūroms (ar tai būtų dantų plombavimas, ar implantacija, ar kt.) ir paties vizito pradžia būna žymiai sudėtingesnė: bijoma skausmo, galimo patirti diskomforto, gydytojo neprofesionalumo, šalutinio poveikio ir kitų nemalonių veiksnių. Ypač tokie pojūčiai būdingi prieš didesnes dantų gydymo procedūras, pavyzdžiui, tokias kaip dantų implantacija. Vis dėlto, baiminamasi be reikalo, nes šiuolaikinės pažangios technologijos ir ištobulinti gydymo metodai leidžia išvengti visų nemalonių gydymo aspektų.

Kas yra dantų implantacija?

Paprastai tariant, dantų implantacija – ilgaamžiškas danties, kelių ar visų dantų atkūrimas (atstatymas). Odontologai šią dantų implantacijos procedūrą apibūdinama šiek tiek plačiau – tai operacija, kurios metu į žandikaulį (prarasto danties vietoje) įsriegiamas kokybiškos sistemos implantas.

Pasiruošiant dantų impantacijai, įvertinami paciento žandikaulio parametrai, dantenų būklė, fiksuotos gleivinės plotis, sąkandis ir anatominiai aspektai (šalia esančių dantų, nervų – kraujagyslių pluošto, sinuso ar nosies ertmių vieta), atliekami radiologiniai tyrimai (kompiuterinė tomografija), išanalizuojama kaulo kokybinė ir kiekybinė charakteristika, suplanuojama implanto (ar implantų) erdvinė padėtis, o tuomet sudaromas individualus gydymo planas. Pati implantavimo procedūra yra gana neilga – vos 15 minučių užtrunka implanto įsriegimas. Tiesa, jei intervencija sudėtingesnė ir implantuoti reikia daugiau dantų, tuomet implantacijos trukmė gali būti ilgesnė. Bet apie visa tai išsamiau papasakos Jūsų gydytojas – odontologas.

Galiausiai, per tam tikrą periodą, kai kaulas suauga su implantu, pastarasis tampa tvirtu pagrindu fiksuojamiems dantų vainikėliams arba protezams.

Dantų implantai – pagrindinis implantacijos komponentas

Dantų implantai – tai specialus titaninis danties šaknies pakaitalas, kuris įsriegiamas į žandikaulį vietoj iškritusio ar pašalinto danties. Odontologijoje naudojamas būtent titanas, nes jis puikiai suderintas su žmogaus biologija ir pasižymi itin greitu prigijimu.

Yra atvejų, kuomet dantų implantas – nepakeičiamas sprendimas. Dažniausiai jie naudojami tada, kai yra prarastas vienas ar keli dantys, kai reikia užpildyti didelius tarpus, kai pastebimi galiniai burnos ertmės defektai, kai trūksta krūminių dantų arba yra visiškas dantų netekimas.

Kas yra „All-on-4“® dantų implantavimo metodas?

Jeigu dar nesate girdėję, tai apsilankę odontologijos klinikoje būsite supažindinti su nauja impantavimo sistema „All-on-4“® – tai pažangus metodas, kurio metu naudojami tik keturi dantų implantai.

„All-on-4“® – sprendimas, kuomet itin efektyviai atstatomi jau netekusio arba netrukus neteksiančio paciento dantys, jo kramtymo ir estetinės funkcijos. „All-on-4“® gydymo metodika mėgstama ir vertinama dėl savo privalumų:

  1. Padeda atkurti labai stabilius dantis – implantai atlieka natūralių dantų funkciją.
  2. Turi specialią išvaizdą – du galiniai implantai yra išlenkti 45 laipsnių kampu, todėl aplenkiama sinuso ertmė viršutiniame žandikaulyje. Šie implantai sumažina dirbtinio kaulo poreikį, tad 9 iš 10 atvejų neprireikia kaulo augmentacijos.
  3. Gaminami iš biologiškai suderintų medžiagų, yra padengti keramika.
  4. Palaiko natūralų žandikaulio kaulą ir neleidžia jam toliau nykti.
  5. Yra itin komfortiški, nes jų nereikia išimti.
  6. Atsparūs valgomo maisto temperatūrai – nesvarbu, ar valgytumėte karštą, ar šaltą maistą, jausitės taip, lyg kramtytumėte su natūraliais dantimis.

Taip pat „All-on-4“® dantų implantai gali būti priderinti bet kurio amžiaus pacientams ir bet kokiai dantų būklei. Beje, tai mažiausiai invazinis dantų gydymo būdas.

Tiesa, „All-on-4“® implantavimo eiga yra gana paprasta ir aiški. Pirmiausia, vyksta konsultacija su gydytoju, atliekami būtini tyrimai ir sudaromas asmeninis gydymo planas. Toliau pacientas atvyksta paskirtu metu ir jam taikomas „All-on-4“® implantų sriegimo metodas: pašalinami likę dantys, į kaulą įsukami 4 implantai ir įtvirtinamas laikinas vainikinis protezas (iš aukščiausios kokybės medžiagų). Galiausiai, po gydytojo nurodyto laiko (dažniausiai – pusmečio), implantams sugijus ir suaugus su kaulu, pagaminami nuolatiniai metalo keramikos ar cirkonio oksido protezai.

Tad  „All-on-4“® metodika yra ne tik itin efektyvus gydymo būdas, bet ir puikus finansinis sprendimas – šis dantų atkūrimo metodas yra sąlyginai pigus, palyginus su įprastais implantais, atkuriančiais viso žandikaulio dantis. Kitaip tariant, dantų implantų kainos ir kokybės santykis – išties pateisina lūkesčius.

Kaip pasirinkti tinkamą odontologijos kliniką dantų impantavimui?

Odontologijos klinika „Papadent“, kuriai svarbiausia, kad jų siūlomi dantų implantai Vilniuje būtų auščiausios kokybės, užtikrina visų pacientų svarbiausią poreikį – gauti kokybišką gydymą, garantijas ir ilgalaikį rezultatą. Dantų implantai Vilniuje yra sriegiami tik tuomet, kai paciento dantų ir burnos būklė kruopščiai ištiriama. Be to, čia patyrę gydytojai naudoja tik patikimą operacinę techniką, taiko naujausią  „All-on-4“® implantų sistemą ir išsamiai supažindina su organizmo adaptacijos prie svetimkūnio periodu, gijimo procesu, tinkama priežiūra ir higienos aspektais.

Nugalėkite bet kokias savo dantų gydymo baimes, patikėkite dantų impantavimą, protezavimą ar kitą reikalingą gydymą profesionaliai odontologijos klinikai „Papadent“. Leiskite gražios šypsenos meistrams paversti jus gražios šypsenos savininkais.

 

Share Button


sausio 24, 2020

Žmonių gyvenimas, kuriems prireikia vienokio ar kitokio organo transplantacijos, tiesiogiai priklauso nuo visuomenės pritarimo organų donorystei. Per 20 metų pritarimą […]

sausio 23, 2020

Pasieniečių mokykloje nuo 2020 m. kovo 23 d. bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei […]

sausio 23, 2020

Muzika tapo neatsiejama tarpusavio santykių dalimi – dainų apie meilę klausomės susižavėję, kurdami bendrus prisiminimus, ieškodami paguodos išsiskyrę. Tačiau amerikiečių […]

sausio 21, 2020

Nors laisvai pasirinkti gydymo įstaigą, kurioje norima gauti pirminės asmens sveikatos priežiūros bei šeimos gydytojo paslaugas, privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti […]

sausio 21, 2020

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė 8 žvyrkelių asfaltavimo darbų sutartis. Sutarčių įgyvendinimo terminai – nuo 5 iki […]

sausio 17, 2020

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda darbo dienai persikėlė į Telšių regioną, susitiko su Telšių apskrities merais, aplankė litvakų sodą, susitiko […]

sausio 17, 2020

Žiemą vairuotojų budrumą tikrina ne tik oro sąlygos, bet ir laukiniai žvėrys: šaltuoju sezonu jie intensyviai ieško maisto, todėl migruoja […]

sausio 16, 2020

Ūkininkavimo produkcija – neatsiejama kiekvienos šalies gyventojų gyvenimo dalis. Noras valgyti sveiką maistą ir džiaugtis švaria aplinka reikalauja darnaus požiūrio […]

sausio 14, 2020

Seimas šiandien priėmė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtas įstatymų pataisas, kuriomis reglamentuota, kas laikoma alternatyviąja ir papildomąja medicina, nustatyti tokioms […]

sausio 13, 2020

Nuo Naujųjų metų įsigaliojo „žalos be kaltės“ modelis, užtikrinsiantis, kad pacientai galės greičiau ir paprasčiau gauti kompensaciją, jei jų sveikatai […]