spalio 20, 2017
Konstitucijos egzamino nugalėtojai

Sveikiname Konstitucijos egzamino nugalėtojus!

Nugalėtojai piliečių grupėje:
1. Milda Milbutaitė (Klaipėda)
2. Rita Opulskytė (Šiauliai)
3. Rūta Kajėnė (Ignalina)

Nugalėtojai teisininkų grupėje:
1. Šarūnė Vyčaitė (Pasvalys)
2. Virginijus Andrius Bukauskas (Visaginas)
3. Darius Vileišis (Panevėžys)

Nugalėtojai 1-4 klasių grupėje:
Goda Dvarvietytė (Nevarėnų pagrindinė mokykla (Telšių r.), 1 klasė)
Lėja Dovidavičiūtė (Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla, 2 klasė)
Austėja Liukaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija, 3 klasė)
Augustė Ginelevičiūtė (Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla, 4 klasė)

Nugalėtojai 5-7 klasių grupėje:
1. Julija Kugrytė (Akmenės gimnazija)
2. Justė Skukauskaitė (Telšių “Ateities” progimnazija)
3. Laurynas Klimašauskas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)

Nugalėtojai 8-10 klasių grupėje:
1. Liutauras Mazūra (Visagino “Žiburio” pagrindinė mokykla)
2. Monika Janušaitė (Raseinių raj. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3. Adriana Jokšaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)

Nugalėtojai 11-12 klasių grupėje:
1. Diana Naudžiūtė (Panevėžio raj. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2. Ugnė Petrovaitė (Lazdijų raj. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3. Tomas Juškėnas (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)

Nugalėtojai piliečių, laikiusių egzaminą DELFI, grupėje:
1. Kristina Marinovskienė
2. Donatas Grinkas (Vilnius)
3. Jonas Laurinaitis (Jurbarkas)

Nugalėtojai teisininkų, laikiusių egzaminą DELFI, grupėje:
1. Eugenijus Gaščenka (Ignalina)
2. Marta Jautakytė (Vilnius)
3. Mantas Varaška (Kaunas)

DELFI nugalėtojas 1-4 kl. grupėje:
Lukrecija Šiaulytė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija, 2 klasė)

Nugalėtojai aklųjų ir silpnaregių grupėje:
1. Henrikas Stukas (Vilnius)
2. Alvydas Valenta (Vilnius)
3. Nerijus Jasas (Vilnius)

Nugalėtojai nuteistųjų grupėje:
1. G. Dž. (Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija)
2. R. S. (Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija)
3. J. B. (Lukiškių tardymo izoliatorius-kalėjimas)

Nugalėtojai spalio 25 d. bus apdovanoti Prezidentūroje iškilmingos ceremonijos metu.

Share Button

gegužės 22, 2019

Gegužės 18 dieną Pagramančio regioninio parko direkcija besidominčius istorija ir aktyvaus turizmo mylėtojus pakvietė į trečiąjį istorinį pėsčiųjų žygį „Molotovo […]

gegužės 22, 2019

Minint Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną gegužės 19-ąją Radviliškio miesto kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių choras „Versmė“ […]

gegužės 22, 2019

Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendina projektą „Keliauju su knyga“, kurio tikslas sukurti nemokamą knygų mainų tinklą Šiaurės Lietuvoje ir […]

gegužės 21, 2019

Šiandien daugiatautė sostinė švenčia Tautinių bendrijų dieną – į Rotušę susirinko įvairių tautų bendrijų, nevyriausybinių organizacijų nariai, užsienio valstybių diplomatai […]

gegužės 21, 2019

Vilniaus miesto savivaldybė antrus metus kviečia miesto istorikus tyrinėti sostinę ir skatina tyrėjus skirdama stipendiją – 20 tūkst. eurų moksliniams […]

gegužės 21, 2019

Panevėžio išvadavimo nuo bolševikų šimtmečio proga Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Vyčio apygardos 5-osios rinktinės savanoriai ir Panevėžio […]

gegužės 21, 2019

Pirmadienį Šiaulių rajono savivaldybėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės vadovų, dalies rajono mokyklų, ikimokyklinių švietimo įstaigų direktorių pasitarimas dėl rajono Švietimo paslaugų […]

gegužės 21, 2019

Kuršėnų miestas tris praėjusio savaitgalio dienas šventė 438-ąjį miesto gimtadienį. Atidarytos net kelios parodos, vyko koncertai, šventinis bėgimas, sporto varžybos, […]

gegužės 21, 2019

Gegužės 16 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje  vykusioje  Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojų metų nominacijos ,,Ad astra“ apdovanojimų šventėje […]

gegužės 21, 2019

Gegužės 17 d Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke vyko Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojami garsiniai skaitymai „Pabūkime pavasarinėje pienių […]