Krepšinio muziejų aplankė Arvydas Sabonis

Pirmąjį šalyje Krepšinio muziejų, įsikūrusį Joniškio mieste, aplankė iškiliausias visų laikų Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis. Svečiui buvo parodytas krepšinio muziejus ir jame sukaupti eksponatai. Ant muziejaus lubų išpieštos krepšinio aikštelės liko A. Sabonio delno atspaudai ir autografai: žalios spalvos – kaip Europos, raudonos – kaip pasaulio, geltonos – kaip olimpinio čempiono.
Susitikime dalyvavo ir į Joniškį atvykusį svečią pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis ir administracijos direktorius Aivaras Rudnickas.
Garsiajam krepšininkui buvo įteiktos Krepšinio muziejaus įkūrėjo Leono Karaliūno knygos – „Krepšinio legendų muziejus“ ir „Gražėjantis Joniškio miestas“.
![]() |
![]() |
![]() |
L. Karaliūno nuotraukos.