Vyko diskusijų forumas – apvalusis stalas „Verslauk – čia ir dabar“

Kalvarijos savivaldybės administracijos salėje rugpjūčio 28 d. vyko diskusijų forumas – apvalusis stalas „Verslauk – čia ir dabar“ – tiems, kurie nori kurti verslą.
Diskusijų forumas organizuotas įgyvendinant projektą „Viešųjų paslaugų ir informacijos teikimas asmenims, ketinantiems pradėti verslą”, remiamą ES Regioninės plėtros fondo lėšomis, organizuojamo Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos su partneriais.
Apvaliojo stalo dalyviai diskutavo verslą ir verslumą, išgirdo sėkmingo verslo istorijas, jaunimo verslo pavyzdžių, klausė pranešimų apie verslo kūrimą ir galimybes, sužinojo apie inovacinius verslo kūrimo ir įgyvendinimo sprendimus.
Pranešimus skaitė V. Šlaustas, Augančio verslo asociacijos prezidentas, apie projekto „Viešųjų paslaugų ir informacijos teikimas asmenims ketinantiems pradėti verslą“ vykdymą, R. Dagilis, ekonmistas, verslo konsultantas, apie tarptautinę prekybą ir eksportą verslo vystymui, I. Adomaitytė – Subačienė, portalo Konsultantas.eu įkūrėja ir partnerė, VU TVM ekspertė apie ES investicijas verslo pradžiai ir kitas finansavimo galimybes, dr. G. Radzevičius, Lietuvos šaltalankių augintojų asociacijos atstovas, apie netradicinių verslų plėtojimo galimybės Lietuvoje ir jų rėmimą ŽŪM kuruojamomis priemonėmis.